Yeni yerler keşfetmenin ve sosyalleşmenin insanın ruhsal gelişimine ve hayatına pek çok açıdan olumlu etkileri mevcut. Bu felsefeyle keşfetmeyi ve sosyalleşmeyi bir platformda buluşturmak amacıyla 2019 yılında kurulduk. Bu nedenle ismimize Gitmek Lazım diyoruz. Seyahatin ve tatilin sosyal yönünü güçlendirmeyi hedeflerken bizimle yola çıkan dostlarımıza yurt içinde ve yurt dışında onlarca tur seçeneği sunuyoruz. Bir yeri gezip görmenin o yeri keşfetmek için yeterli olmadığını da biliyoruz. O nedenle gezip gördüğünüz yerler kadar orada tanıdığınız insanlar, keşfettiğiniz hikayeler de önemli diyoruz.

Gitmek Lazım olarak tatil hayallerinize sınır koymuyoruz. Platformumuz içerisinde bulunan araçlar ve papel uygulamamızla hayalini kurduğunuz tatili ve gerçekleştirmenize yardım ediyoruz. Hayalini kurduğunuz tatil için ne kadar çok uğraştığınızı, emek harcadığınızı çok iyi biliyoruz. Bu nedenle sizin için her şeyin beklediğinizden de iyi olması için özen gösteriyoruz.

Gitmek Lazım’a üye olan herkes, aynı hayaller ve hedefler etrafında buluşan yaratıcı ve özel bir tatil kulübünün bir parçası haline geliyor. Türkiye’nin bu ilk sosyal tatil platformuna katılarak, yurtiçi ve yurtdışı paket turlarına rezervasyon yapabilir, tatil deneyimlerini sizin gibi düşünen diğer seyahat severlerin fikir ve önerileriyle birlikte tasarlayabilir, tüm bu deneyimleri yaşarken platformun kendi puanı olan “papel”lerden kazanabilirsiniz. Kazandığınız papelleri yapacağınızı rezervasyonlarda kullanabilir ya da dilediğiniz farklı ihtiyaçlar için harcayabilirsiniz.

Gitmek Lazım’da yalnızca yeni coğrafyaları değil, yeni tatları, müzikleri, insanları ve her şeyden öte yeni deneyim ve hikayeleri keşfedeceksiniz.

Her yaştan, keşfetmeyi seven gezginlerin buluşma noktası Gitmek Lazım’da buluşalım!

Gazella Turizm, 1996 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana özgün ve konforlu seyahat arayışındaki “İleri Seviye Gezgin”lerle dünyanın farklı noktalarını keşfeden bir turizm şirketidir.

BinRota, 2016 yılında kurulan, değişen seyahat kültürleri ile trendleri yakından takip ederek ve her yıl 6 kıtada 100’den fazla rotada turlar hazırlayarak, Türkiye’nin en çok tanınan seyahat acentelerinin ve tur operatörlerinin yurtdışı paket tur ihtiyaçlarını karşılayan tedarikçi tur operatörüdür.

Letoonia Resorts, 1989 yılında Fethiye deki Paçarız Burnu Mevkiindeki yarımada 165.000 mz'lik bir alana 1.500 yatak kapasitesiyle, ilk 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinden biri olarak kuruldu. 1997 yılında da 75.000 m2'lik bir alana 1.000 yatak kapasitesiyle Belek’e "Ultra Hersey Dahil" konseptli ilk 5 yıldızlı oteli olarak hizmet sektöründeki prestijini daha da sağlamlaştırdı.

37derece.org, toplumsal konular ile ilgili bircok farkli projeye sahip olan, siyasi ve ticari bir amac gütmeyen bir sivil inisiyatiftir.

Caretta Yazılım, kurulduğu 1997 yılından bugüne Türkiye ve Dünya’nın lider kurumsal şirketlerine yazılım ve teknoloji çözümleri üreten bir bilişim şirketidir.