Hakkımızda

Yeni yerler keşfetmenin ve sosyalleşmenin insanın ruhsal gelişimine ve hayatına pek çok açıdan olumlu etkileri mevcut. Bu felsefeyle keşfetmeyi ve sosyalleşmeyi bir platformda buluşturmak amacıyla 2019 yılında kurulduk. Bu nedenle ismimize Gitmek Lazım diyoruz. Seyahatin ve tatilin sosyal yönünü güçlendirmeyi hedeflerken bizimle yola çıkan dostlarımıza yurt içinde ve yurt dışında onlarca tur seçeneği sunuyoruz. Bir yeri gezip görmenin o yeri keşfetmek için yeterli olmadığını da biliyoruz. O nedenle gezip gördüğünüz yerler kadar orada tanıdığınız insanlar, keşfettiğiniz hikayeler de önemli diyoruz.

Gitmek Lazım olarak tatil hayallerinize sınır koymuyoruz. Platformumuz içerisinde bulunan araçlar ve papel uygulamamızla hayalini kurduğunuz tatili ve gerçekleştirmenize yardım ediyoruz. Hayalini kurduğunuz tatil için ne kadar çok uğraştığınızı, emek harcadığınızı çok iyi biliyoruz. Bu nedenle sizin için her şeyin beklediğinizden de iyi olması için özen gösteriyoruz.

Gitmek Lazım’a üye olan herkes, aynı hayaller ve hedefler etrafında buluşan yaratıcı ve özel bir tatil kulübünün bir parçası haline geliyor. Türkiye’nin bu ilk sosyal tatil platformuna katılarak, yurtiçi ve yurtdışı paket turlarına rezervasyon yapabilir, tatil deneyimlerini sizin gibi düşünen diğer seyahat severlerin fikir ve önerileriyle birlikte tasarlayabilir, tüm bu deneyimleri yaşarken platformun kendi puanı olan “papel”lerden kazanabilirsiniz. Kazandığınız papelleri yapacağınızı rezervasyonlarda kullanabilir ya da dilediğiniz farklı ihtiyaçlar için harcayabilirsiniz.

Gitmek Lazım’da yalnızca yeni coğrafyaları değil, yeni tatları, müzikleri, insanları ve her şeyden öte yeni deneyim ve hikayeleri keşfedeceksiniz.

Her yaştan, keşfetmeyi seven gezginlerin buluşma noktası Gitmek Lazım’da buluşalım!