Tam Pansiyon Konaklama

Tam Pansiyon Konaklama

Yeni Açılan

Yeni Açılan

Liman Vergileri Dahil

Liman Vergileri Dahil

1 Kişilik Fiyat
2.909 EUR

2 Yetişkin Fiyatı
5.818 EUR
120.128 TL
5.998 EUR
Taksit Seçenekleri
Aktif Kampanyalar

Tur Programı


1. Gün
İstanbul Havalimanı - Doha

İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminalinde saat 17.00'da buluşmamızın ardından check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve Qatar Havayollarının QR 246 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.45’de Doha’ya hareket ediyoruz. Yerel saaat ile 23.45’de Doha’ya varış. Buradan yapacağımız aktarmanın bulunduğu terminale geçiş ve dinlenme.

Uçuş No: QR246 (Katar Havayolları ) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 14 Ağustos 2023 - Saat: 19:45 - Varış: Doha - Tarih: 14 Ağustos 2023 - Saat: 23:45
2. Gün
Doha - Tokyo

Pasaport işlemlerinin ardından Qatar Havayollarının QR806 sefer sayılı uçuşıu ile 01.55’de Tokya’ya uçuş. yerel saat ile akşam 18.35’de Tokya’ya varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından bzleri bekleyen özel aracımız ile birlikte ekstra olarak rehberimiz tarafında düzenlenecek olan “Tokyo Şehir Turu” için hareket. Şehir turumuzun ilk durağında ünlü Asakusa Bölgesini ve Sensoji Tapınağını geziyoruz. Ardından ihtişamlı Kraliyet Sarayı,Odaiba,Akiharaba Caddesi panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Sonrasında Tokyonun en ünlü caddesi Ginza ve ünlü yaya geçidi ile bilinen Shinjuku’yu göreceğiz. Tur sonrası vereceğimiz serbest zamanın ardından Tokyo’da konakladığımız otelimize transfer. Otel check-in işlemlerinin ardından odalara yerleşme ve serbest zamanç Geceleme otelimizde.

Uçuş No: QR806 (Katar Havayolları ) - Kalkış: Doha - Tarih: 15 Ağustos 2023 - Saat: 01:55 - Varış: Tokyo - Tarih: 15 Ağustos 2023 - Saat: 18:35
3. Gün
Tokyo - Yokohama (Gemiye Biniş)

Sabah otelde alacağımız kahbvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile gemimizin hareket edeceğiz limana transfer. Gemi giriş ve pasaport işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz akşam 22.00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

4. Gün
Kumano / Hiroşima

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Gemimiz akşam 18:00’da Kumano limanına yanaşacak. Pasifik Okyanusu’nun muhteşem manzarasından, tarihi yaşatan Barış Anıtı Parkı’na, büyüleyici Hiroşima Kalesi’nden Miyakojima Adası’na, Çocuk Barış Anıtı’ndan Shukkei-En Bahçesi’ne uzanan farklı ve büyüleyici kent Hiroşima size hem yıllarca bozulmayan güzelliğini hemde tarihin göz yaşlarını anlatacak. Gemimizin hareketi saat 22.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

5. Gün
Denizde Seyir

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor

6. Gün
Kagoshima

Gemimiz sabah saat 07.00’da Kagoshima Limanı'na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Japonya'nın Napoli'si olarak da adlandırılan Kagoshima Napoli ile benzer tarz iklim yapısına ve Volkanik oluşuma ev sahipliği yapar. Arzu edenler misafirlerimiz ekstra olarak rehberlerinin düzenleyeceği “Kamikaze & Sanganen Japon Bahçesi Turu” ‘na katılabilirler. Bu etkileyici turumuzda II. Dünya Savaşı sırasında Amerikalıların savaş sonuna kadar kamuoyuna açıklama yapamadıkları, son seferleri olduğunu bildikleri halde ülkeleri için gözlerini kırpmadan ölüme giden Kamikaze pilotları ve uçaklarını anlatan Chiran Barış Müzesi ilk durağımız olacak. Sonrasında ülkenin en güzel geleneksel Japon Bahçelerinden biri sayılan Senganen’de bu güzel sanatı daha iyi anlayarak keyifli bir yürüyüş yapacağız. Bu bahçenin içindeki Shimadzu ailesinin nesiller boyu sevdiği evi ziyaret edeceğiz. Japon bahçeleri, Kagoshima Körfezindeki ve Sakurajima volkanı'nın özel manzarasının tadını çıkaracağız. Prens Shimadzu Tadayoshi'nin yaşam tarzı hakkında bilgi edineceğiz. Hem Japonya'dan hem de denizaşırı ülkelerden o zamanlarda gelen seçkin konukların Shimadzu ailesi tarafından Sengan-en'de nasıl karşılandığını göreceğiz. Sengan-en ve Shoko Shuseikan Müzesi, 2015 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası Alanı olarak yazılmıştır. Shoko Shuseikan Müzesi, Japonya'nın 1865 yılında inşa edilmiş en eski taş fabrikası binasında yer almaktadır. Bu müze bahçelerin hemen girişinde ve müzede Shimadzu ailesinin 800 yılı aşkın gidişatını takip edip ve oluşturdukları uluslararası ilişkilerin Kagoshima, Kyushu ve Japonya'da endüstriyel modernleşmenin gelişmesine nasıl yol açtığını göreceğiz. Kagoshima’da ana caddeden limana geri dönüş. Gemimiz akşam 17.00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

7. Gün
Busan

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Gemimiz sabah saat 12.00’de Busan Limanı'na yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberleri tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan “Busan Şehir Turu” ‘na katılabilirler. Güney Kore’nin en önemli kentlerinden biri olan Busan’da ilk ziyaret edeceğimiz yer Kore Savaşı’nda şehit düşen askerlerimizin de yattığı Birleşmiş Milletler Şehitliği’dir. Turumuzun en enteresan bölümlerinden biri ise dünyanın en büyük pazarlarından biri olan Jagalchi Balık Pazarı ziyareti olacak. Burada özellikle temiz su içinde tutulan canlıların çesitliliği insani etkiliyor. Sky Eye Observatory gözlem terasından şehrin güzel manzarasını izledikten sonra merkezde serbest vakit sonrası gemimize döneceğiz. Gemimiz akşam 19.00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

8. Gün
Sakaiminato

Gemide yapacağımız sabah kahvaltısı sonrası kişisel ihtiyaçlar ve alışveriş için serbest zaman. Gemimiz saat 09.00'da Sakaimato Limanına yanaşacak. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Sakaiminato Şehir Turu” ‘na katılabilirler. Matsue Kalesi, Adachi Müzesi ve Bahçesi, Mizuki Shigeru Yolu turumuz esnasında göreceğimiz yerlerden bazıları.Turumuz sonrası limanda bulunan gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme gemide.Gemimiz saat 19.00'da limandan ayrılacak..

9. Gün
Kanazawa

Gemimiz saat 07.00'de Kanazawa limanına yanaşacak. Gemide yapacağımız sabah kahvaltısı sonrası kişisel ihtiyaçlar ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Kanazawa Şehir Turu” ‘na katılabilirler. “Minyatür Japonya” olarak bilinen Kanazawa, kültürden mimariye sanattan gastronomiye Japonya’nın tüm özlü güzelliklerini bir araya getiriyor.Kanazawa, II. Dünya Savaşı sırasında yıkımdan kurtulan Tokyo’dan sonraki en büyük ikinci şehirdir. Ishikawa eyaletinin başkenti olan Kanazawa, hem ekonomik hem de manevi yaşamda önemli bir rol oynamaktadır. Çay Kültürü, Kutaniyaki Çömlekçiliği ve Wajima Cilası gibi geleneksek el sanatları ile dünya üzerinde haklı bir üne sahiptir. Japonya’nın en güzel peyzaj bahçelerinden biri olan Kenrouken Bahçesi, bir zamanlar Kanazawa’ın samuraylarına ev sahipliği yapan Nagamachi Bölgesi , en ünlü geyşa caddesi Higashi Chayamachi, 280 yıldır aynı yerde bulunan Omicho Pazarı turumuz esnasında göreceğimiz yerlerden bazıları.Tur sonrası yerel lezzetleri tatmak ve alışveriş için serbest zaman. Gemimiz saat 14.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

10. Gün
Hakodate

Sabah saat 12.00’de Hakodate Limanı’na varış. Sabah kahvaltı sonrası kişisel ihtiyaçlar ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Hakodate Şehir Turu”na katılabilirler. Japonya’da uluslararası ticarete açık olan ilk şehir olan Hakodate hızla Hokkaido eyaletinin en büyük şehri oldu.1934 yılında yaşanan büyük yangında büyük oranda yok olan şehir, yerliler tarafından hızla yeniden inşa edildi. Deniz ürünleri mutfağı yönünden zengin bir mirasa sahip olan Hakodate, suşi, shio ramen ve geleneksel festivali düzenlenen kalamar tadılması gereken lezzetler arasında.Hakodate Teleferiği, Hakodate Pazarı, Kanemori Depo Bölgesi turumuz esnasında göreceğimiz yerlerden bazıları. Tur sonrası serbest zamanın ardından gemimize geri dönüyoruz. Gemimizin hareket saati 21.00. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

11. Gün
Denizde Seyir

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor

12. Gün
Yakohama - Doha

Gemimiz sabah saat 08.00’da Yokohama Limanı'na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman.Gemi çıkış işlemlerimizi hallettikten sonra gemimizden ayrılıp özel aracımız ile Havalimanına hareket ediyoruz. Dileyen Misafirlerimiz rehberleri tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Tokyo Şehir Turu ‘na katılabilirler. Shibuya Yaya Geçidi, Edo Müzesi, Meiji Tapınağı, Ometosandou Caddesi, Takeshita Douri, Shinjuku turumuz esnasında göreceğimiz yerlerden bazıları. Tur sonrası Havalimanına hareket. Check-in işlemlerimizin ardından Qatar Hava Yolları’nın QR 807 no’lu uçuşu ile saat 22:30’da Doha’ya hareket. Saat 04:25’de Doha’ya varış.

Uçuş No: QR807 (Katar Havayolları ) - Kalkış: Tokyo - Tarih: 25 Ağustos 2023 - Saat: 22:30 - Varış: Doha - Tarih: 26 Ağustos 2023 - Saat: 04:24
13. Gün
Doha - İstanbul Havalimanı

Qatar Hava Yolları’nın QR 239 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a saat 07:30’da hareket ediyoruz. Saat 11:45’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

Uçuş No: QR239 (Katar Havayolları ) - Kalkış: Doha - Tarih: 26 Ağustos 2023 - Saat: 07:30 - Varış: Istanbul - Tarih: 26 Ağustos 2023 - Saat: 11:45

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
 • Qatar Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı – Yokohama - İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Qatar Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı – Yokohama - İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti.
 • Havalimanı ve Liman vergileri.
 • Havalimanı-Liman-Havalimanı arasındaki tüm transferler.
 • Tokyo’da 1 gece oda- kahvaltı konaklama.
 • Grubun 15 pax ve üzeri olması durumunda Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti.
 • Otel Konaklamalarında kahvaltılar.
 • Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler.
 • Mesleki zorunluluk sorumluluk sigortası.
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Servis ücretleri. (Gemide ödenir.)
 • Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar.
 • Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, vs)
 • Gemideki tüm içecekler.
 • İç hat bağlantı uçuşları.
 • Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.) (70€). 70 yaş ve üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.
 • Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).

Fiyat Bilgileri


TARİHOTELİki Kişilik Odada KişibaşıÜç Kişilik Odada KişibaşıTek Kişilik OdaÇocuk (02,00 - 11,99 Yaş)
14 Ağustos 2023 | 26 Ağustos 2023 İç Bella Kabin Son 2 Oda
2.999,00 EUR
2.909,03 EUR
--2.299,00 EUR
14 Ağustos 2023 | 26 Ağustos 2023 İç Fantastica Kabin Son 2 Oda
3.099,00 EUR
3.006,03 EUR
--2.299,00 EUR
14 Ağustos 2023 | 26 Ağustos 2023 Dış Bella Kabin Son 2 Oda
3.199,00 EUR
3.103,03 EUR
--2.299,00 EUR
14 Ağustos 2023 | 26 Ağustos 2023 Dış Fantastica Kabin Son 2 Oda
3.299,00 EUR
3.200,03 EUR
--2.299,00 EUR
14 Ağustos 2023 | 26 Ağustos 2023 Balkonlu Bella Kabin Son 2 Oda
3.399,00 EUR
3.297,03 EUR
--2.299,00 EUR
14 Ağustos 2023 | 26 Ağustos 2023 Balkonlu Fantastica Kabin Son 2 Oda
3.499,00 EUR
3.394,03 EUR
--2.299,00 EUR

Genel Bilgiler


— Önemli Bilgi —

‘’ Listelenen Fiyatlar ve Müsaitlikler Gemi Firmasının Anlık Olarak Paylaşmış Olduğu Bilgidir . Satış Öncesi Mutlaka Fiyat ve Müsaitlik Teyidi Alınması Gerekmektedir. Fiyatlarda ve Müsaitliklerde Farklılık Olabilir. ‘’

İPTAL İADE ŞARTLARI * TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR*

Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30/ 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100

MSC CRUISES DENEYİMLERİ

BELLA DENEYİMİ - Gemide keyifli bir konaklama için tasarlanmıştır.

REZERVASYON ESNEKLİĞİ

 • Ücretli cruise change

KONFOR

 • Modern gemiler ve zarif kabinler

YİYECEK & İÇECEK AVANTAJLARI

 • İndirimli içecek paketi seçeneği rezervasyon sırasında mevcuttur

 • Geniş mutfak yelpazesine sahip kapsamlı açık büfe

 • Çeşitli diyet kısıtlamalarına uygun gurme yemekler sunan ana restoranlar

SPOR VE EĞLENCE

 • Broadway tarzı tiyatro gösterileri ile çeşitli programlar

 • Havuz alanı

 • Açık hava spor tesisleri

 • Panoramik manzaralı iyi donanımlı spor salonu

 • Yetişkinler, bebekler ve çocuklar için eğlence aktiviteleri

 • Çocuklar için yaratıcı aktiviteler

HİZMETLER

 • İşinde uzman birden çok dil bilen personel

DİĞER AYRICALIKLAR

 • MSC Voyagers Club puanları

 

FANTASTICA DENEYİMİ - Daha fazla konfor ve esneklik için tasarlanmıştır.


REZERVASYON  ESNEKLİĞİ

 • Kabini ve lokasyonunu seçme imkanı* 1 ücretsiz cruise change**

KONFOR

 • Modern   gemiler  ve  zarif  kabinler

 • MSC for  Me (varsa)

 • 24 saat oda servisi (ücretli teslimat)

 • Kabinde kahvaltı (ücretsiz teslimat)

YİYECEK & İÇECEK AVANTAJLARI

 • İndirimli  içecek paketi seçeneği rezervasyon sırasında mevcuttur

 • Geniş mutfak yelpazesine sahip kapsamlı açık büfe

 • Çeşitli diyet kısıtlamalarına uygun gurme yemekler sunan ana restoranlar

 • Tercih edilen akşam yemeği oturumu talep etme şansı (müsaitlik durumuna bağlıdır)

 • Belirlenen özel restoran ön ödemeli paketinde %20 indirim

SPOR VE EĞLENCE

 • Broadway tarzı tiyatro gösterileri ile çeşitli programlar

 • Havuz alanı

 • Açık hava spor tesisleri

 • Panoramik manzaralı iyi donanımlı spor salonu

 • Yetişkinler, bebekler ve çocuklar için eğlence aktiviteleri

 • Çocuklar için yaratıcı aktiviteler

HİZMETLER

 • İşinde uzman birden çok dil bilen personel

DİĞER AYRICALIKLAR

 • MSC Voyagers Club puanları

ÖNEMLİ NOT:
* Operasyonel sebeplerden dolayı kabin değişikliği olması durumunda, misafirlere kabin kategorisi yükseltme hakkı verilecektir.
**  Ücretsiz  cruise  change  değişikliği,  seyir  tarihlerinde  veya  destinasyonlarda  geçerlidir.  Orijinal  kalkıştan  itibaren   3 ay içinde yeni bir gemi yolculuğuna çıkmak için, bu değişikliğin kalkıştan 1 ay öncesine kadar gerçekleştirilmesi gerekir. Herhangi  bir  cruise  change  işlemi,  iletişim  merkezlerimiz  aracılığıyla  talep  edilmelidir.   Yalnızca  Cruise  Only Programlar  için geçerlidir.

 

AUREA DENEYİMİ - Herşey dahil konfor ile yenilenmeniz için tasarlanmıştır.


REZERVASYON  ESNEKLİĞİ

 • Kabini ve lokasyonunu seçme imkanı

 • 1 ücretsiz cruise change*

KONFOR

 • Modern gemiler ve zarif kabinler

 • MSC for me (mevcut ise)

 • Suitler ve Balkonlu kabinler, en iyi lokasyonlarda

 • Karşılama paketi (Prosecco + çikolata)

 • 24 saat oda servisi (ücretsiz   teslimat)

 • Kabinde kahvaltı (ücretsiz  teslimat)

YİYECEK & İÇECEK AVANTAJLARI

 • İndirimli içecek paketi seçeneği rezervasyon   sırasında   mevcuttur

 • Geniş mutfak yelpazesine sahip kapsamlı açık büfe

 • Çeşitli diyet kısıtlamalarına uygun gurme yemekler sunan ana restoranlar

 • Belirlenen restoran veya alanda My Choice Dining ile serbest zamanda yemek yeme

 • Belirlenen özel restoran ön ödemeli paketinde %20 indirim

SPOR VE EĞLENCE

 • Broadway tarzı tiyatro gösterilerinin çeşitli programı

 • Havuz alanı

 • Açık hava spor tesisleri

 • Panoramik manzaralı iyi donanımlı spor salonu

 • Yetişkinler, bebekler ve çocuklar için eğlence aktiviteleri

 • Çocuklar için yaratıcı aktiviteler

RAHATLAMA VE SAĞLIK

 • Top Exclusive Solarium'a ücretsiz erişim

 • Her kabinde dinlenme olanakları (bornoz ve terlikler dahil)

 • Yastık menüsü

 • Termal alana erişim (sadece yetişkinler için)

 • Özel Spa ön ödemeli paketinde %40 indirim

 • Gemide satın alınan tüm spa uygulamalarında %10 indirim

HİZMETLER

 • İşinde uzman birden çok dil bilen personel

 • Öncelikli biniş ve bagaj bırakma

DİĞER AYRICALIKLAR

 • MSC Voyagers Club puanları

*  Ücretsiz  cruise  change  değişikliği,  seyir  tarihlerinde  veya  destinasyonlarda  geçerlidir.  Orijinal  kalkıştan  itibaren   3 ay içinde yeni bir gemi yolculuğuna çıkmak için, bu değişikliğin kalkıştan 1 ay öncesine kadar gerçekleştirilmesi gerekir. Herhangi  bir  cruise  change  işlemi,  iletişim  merkezlerimiz  aracılığıyla  talep  edilmelidir.   Yalnızca  Cruise  Only Programlar  için geçerlidir.

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.