Yakında

Tur Programı


Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
 • Vize ücreti ve hizmet bedel
 • Ski Pass ücretleri, ekipman kiralama ücretleri, kayak dersleri ücretleri
 • Öğle ve akşam yemekleri(HB oda tipinde akşam yemekleri fiyata dahildir.)
 • Yarım pansiyon konaklama yapılan otellerde yemeklerde alınacak içecekler
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası Sürprimi (65+ yaş ve üzeri misafirler için)
 • Seyahat & Sağlık Sigortası ve Ekstrem Sporlar Seyahat Sağlık Sigortası
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)
 • Covid-19 Sigortası
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Fiyat Bilgileri


Şehirler


Genel Bilgiler


Turlarımızda hizmet veren tur rehberleri, yerel rehberler, hizmet veren tüm şoförler ve araç görevlileri çift aşılıdır. 

Tura katılan misafirlerimizin tamamının aşılı olduğuna dikkat ediyoruz. Bu nedenle hem ülkemizde hem de ziyaretini gerçekleştirdiğimiz ülke Sağlık Bakanlıkları tarafından onaylanmış çift aşı ibrazını rica ediyor veya son üç ay içerisinde COVID-19 hastalığını geçirerek bağışıklık geliştirme zorunluluğu arıyoruz. 

0-12 yaş arası çocuklarda aşı zorunluluğu yoktur ancak bu durum turda ziyaret edilen ülkenin uygulamasına göre değişiklik gösterebilir.

 

ETKİNLİKLER

Plovdiv -  20 Euro    ulaşım + rehberlik

 

KAYAK EKİPMANI KİRALAMA HİZMETLERİ

Kayak Takımı (Kayak + Baton + Ayakkabı)

1.gün Yetişkin 13 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 11 Euro

2.gün Yetişkin 24 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 18 Euro

3.gün Yetişkin 34 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 26 Euro

4.gün Yetişkin 42 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 31 Euro

5.gün Yetişkin 52 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 39 Euro

6.gün Yetişkin 62 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 47 Euro

7.gün Yetişkin 70 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 52 Euro

Kayak Okulu (2 saat grup eğitimi / 5-10 kişilik gruplar, bireysel eğitim değildir)

1.gün Yetişkin 29 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 29 Euro

2.gün Yetişkin 55 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 55 Euro

3.gün Yetişkin 78 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 78 Euro

4.gün Yetişkin 96 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 96 Euro

5.gün Yetişkin 111 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 111 Euro

6.gün Yetişkin 124 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 124 Euro

7.gün Yetişkin 140 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 140 Euro

Snowboard (Kirası + Ayakkabı)

1.gün Yetişkin 16 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 13 Euro

2.gün Yetişkin 29 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 24 Euro

3.gün Yetişkin 42 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 34 Euro

4.gün Yetişkin 52 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 42 Euro

5.gün Yetişkin 65 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 52 Euro

6.gün Yetişkin 78 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 62 Euro

7.gün Yetişkin 88 Euro / Çocuk (7-12 yaş) 70 Euro

**Kayak ekipmanı kiralama fiyatları, otel girişinden 3 gün öncesinde yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.

**Kayak eğitmenlerinin konuştuğu diller: İngilizce / Rusça / Bulgarca

**Kayak ekipmanı kiralama fiyatları referans fiyatlardır, sezon içerisinde değişiklik gösterebilir. 

**BB = Oda-Kahvaltı konaklama

**HB = Yarım Pansiyon konaklama (kahvaltı ve akşam yemeği (içecek hariç)) 

 

 KATILIM ŞARTI

Bu gezimiz, en az 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 

VİZE

Umumi Pasaport  - Vize gerekli                         

Yeşil Pasaport  - Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu - Vize gerekli değil 

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

 

SAĞLIK

Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

UÇUŞ SÜRELERİ

Antalya  - Plovdiv 2 sa 30 dk

 

OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER

Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca opsiyonel turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

 

KONAKLAMA

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. 

3 Kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan ve fiyatlandırma bölümünde belirtilen yaş grubuna uyan tek (1) çocuk için geçerlidir. 

Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz.  Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

 

ÖNEMLİ NOTLAR

Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.  

Acente, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. 

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.