Yakında

Tur Programı


Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
  • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
  • Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler
  • Öğle ve Akşam Yemekleri
  • Yemeklerde Alınacak İçecekler
  • 1. Gün Serbest Zamanda Alınacak Sabah Kahvaltısı
  • Kişisel Harcamalar
  • Şehir Konaklama Vergisi (BAE 31 Mart 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafirler tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir. 2 ve 3 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 10 AED(Yaklaşık 3 USD) – 4 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 15 AED (Yaklaşık 4 USD) – 5 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 20 AED (Yaklaşık 5 USD)
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Fiyat Bilgileri


Genel Bilgiler


**** Yeşil Pasaport Sahibi Misafirlerimiz Fiyata Dahil Vize Hizmetimiz Yerine Bu Haklarını Dubai Çöl Safarisi Turu Olarak Kullanabilirler ****

 

EXTRA TURLAR FULL PAKET AYRI AYRI 365 USD YERINE FULL PAKET 330 USD

Full Paket : Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu – Dubai Mall Gezisi  (75 Dolar) + Burj Khalifa Giriş Biletleri (50 Dolar) + Miracle Garden  & Dubai Frame Turu (70 Dolar) + Akşam Yemekli Çöl Safari Gezisi  (80 Dolar) + Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Global Village Gezisi (90 Dolar)

Yukarıdaki turlar, paket (toplu) olarak alındığında 365 Dolar yerine 330 Dolar olacaktır.

Dubai Covid – 19 Güncel Seyahat Gereksinimleri

Seyahatiniz Öncesinde

·        Turistler, kalkıştan en fazla 72 saat önce yapılmış, sonucu negatif bir geçerli COVID‑19 PCR testi belgesi göstermelidir.

·        Belge, bir polimeraz zincir reaksiyonu (PCR) testi için olmalıdır. Antikor testleri ve evde test kitleri dahil olmak üzere diğer test belgeleri Dubai'de kabul edilmemektedir.

·        Testi kalkıştan önce yaptırıyorsanız check‑in sırasında İngilizce ya da Arapça olarak düzenlenmiş resmi, basılı bir belge getirmelisiniz. SMS ve dijital belgeler kabul edilmemektedir.

Dubai’ye Varışınızda

·        Varışta başka bir COVID‑19 PCR testi yaptırmanız gerekecektir. Testi havalimanında yaptırırsanız, testinizin sonucu gelene kadar otelinizde ya da evinizde kalmalısınız.

·        Test sonucu pozitif çıkarsa karantinaya girmeniz ve Dubai Sağlık Otoritesinin kurallarına uymanız gerekecektir.

·        COVID19 – DXB Smart Uygulamasını da indirmelisiniz: iOS – Android

Test Muafiyetleri

·        12 yaşından küçük çocuklar ve orta ya da ciddi düzeyde engelli yolcular bu testten muaftır.

Türkiye’ye Dönüşünüz Öncesinde

·        Türkiye’ye yapılacak olan uçuşlarımızda tüm misafirlerimizin Türkiye’ye gelen uçuşlarının varışından en fazla 72 saat içinde yapılmış negatif PCR testi sonucu veya 48 saat içinde hızlı antijen test sonucu ibraz etmesi gerekmektedir. 

Türkiye Cumhuriyeti Test Muafiyetleri

·        Varıştan en az 14 gün önce düzenlenmiş iki doz Covid-19 aşı sertifikasına (Johnson & Johnson tek doz) sahip olup son 14 gün içerisinde Birleşik Krallık, İran, Mısır, Singapur, Afganistan, Bangladeş, Brezilya, Güney Afrika, Hindistan, Nepal, Pakistan, Sri Lanka’da bulunmamış yolcular.

·        Son 6 ay içerisinde düzenlenmiş “İyileşme sertifikası” sahibi olup son 14 gün içerisinde Birleşik Krallık, İran, Mısır, Singapur, Afganistan, Bangladeş, Brezilya, Güney Afrika, Hindistan, Nepal, Pakistan, Sri Lanka’da bulunmamış yolcular.

·        0-6 yaş arası yolcular

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.