Gemi Turları

0 Filtre Seçildi
Promosyon Tipi
Tur Bölgeleri

Aradığınız yeri bulamadık...
Farklı bir yeri keşfetmek ister misiniz?

Cruise Seyahati  Turları

Seyahat etmeyi sevenlerin yeni gözdesi olan Gemi Seyahati turları, masmavi deniz üzerinde dünyayı gezmeyi sağlıyor. Açık denizde farklı seyahat rotaları ile tatil yapmaya dayanan Gemi Seyahati Cruise Seyahati  turları ile birden fazla ülkeyi ziyaret edebilir, denizin huzur verici atmosferinde dinlenmenin keyfini sürebilirsiniz. 

Gemi Seyahati Turları

Dünyayı gezmek, farklı ülkeler görmek ve denizin keyfini çıkarmak isteyen tatilciler için Gemi Seyahati turu, ideal bir seçenek oluyor. Hem yurt içinden hem de yurt dışından başlayıp farklı ülkeleri ve kültürleri tanıma fırsatı sunan turlar; Singapur, Karayipler, Akdeniz ülkeleri, Moskova veya Güneydoğu Asya gibi coğrafyalara düzenleniyor. Turlar hareket saatinden uçuş planlarına kadar her türlü detayı kapsadığı için planlama ve ulaşım sorunu olmadan seyahat etmeyi mümkün kılıyor. Güneş ve deniz eşliğinde konforlu bir seyahat fırsatı sunarak, tatilcilerin zahmetsizce dünyayı görmesini sağlıyor. 

Gemi Seyahati Turları Fiyatları

Gemi Seyahati turu fiyatları, yurt içinden vizeli ve vizesiz  Gemi Seyahati turları olarak düzenlenen turun hizmet kapsamına bağlı oluyor. Ziyaret edilecek rotaların uzaklığına ve kapsamına bağlı olarak fiyat alan turlar gemide ve otellerde konaklama süresi, ikramlar, rehberlik servisleri, liman ve havaalanı vergileri gibi harcamalara bağlı olarak değişiyor. Özellikle yurt dışı seyahatlerinde uzun konaklama süresi ile dinlenmeye ve farklı kültürleri tanımaya fırsat veren turları inceleyebilir, Cruise Seyahati  Gemi Seyahati turları dâhilinde sunulan hizmetleri öğrenebilirsiniz. 

Ucuz Gemi Seyahati Turları

Ucuz Gemi Seyahati turları, Akdeniz ülkelerinden başlayarak çeşitli rotalara düzenleniyor. Uçaklı turlar ile ilk önce belirlenen hareket noktasına, ardında da gemiye ulaşılarak başlayan turlar; İtalya, İspanya, Fransa, Milano limanlarını gezerek tatilcilere uygun bir gezi planı sunuyor. Aynı zamanda ucuz Gemi Seyahati turları, denizde seyir ile tüm gün denizin keyfini çıkarmaya ve Gemi Seyahati aktivitelerinden yararlanmaya fırsat veriyor. Gemi Seyahati ikramları ve animasyon gösterileri ile limana yanaşılmayan günlerde bile eğlencenin keyfini sürebilirsiniz. Tur kapsamındaki hizmetlerin yanı sıra liman ve havaalanı vergilerini kapsayan turlarda herhangi bir formalite ile uğraşmadan tatil yapabilirsiniz. 

İstanbul Çıkışlı Gemi Seyahati Turları

Yurt içinden düzenlenen Gemi Seyahati turları genellikle İstanbul limanından hareket ediyor ve İstanbul çıkışlı Gemi Seyahati turları gidilecek rotaya göre değişiyor. İstanbul Akdeniz turları; Cenova, Roma, Marsilya gibi limanları gezerek bölgenin ünlü şehirlerini ziyaret etmeyi sağlıyor. Ayrıca Akdeniz üzerinden İspanya Gemi Seyahati turları ile Akdeniz kültürünü yaşatan farklı ülkeleri görme olanağı veriyor. Moskova üzerinde düzenlenen seferler ise masalsı bir tatil yapmanızı sağlarken çevre gezileri ve şehir turları ile tatilinize renk ve hareket katmanız mümkün oluyor. Deniz turlarının yanı sıra İstanbul çıkışlı turlarda Ren ve Tuna nehirleri üzerinden de seferler düzenleniyor. 

Yunan Adaları Gemi Seyahati Turları

Akdeniz Gemi Seyahati turları kapsamında bulunan Yunan adaları Gemi Seyahati turları; Akdeniz’deki Patmos, Girit, Santorini, Atina, Mykonos gibi limanları geziyor. Türkiye çıkışlı Cruise Seyahati  turları arasında yer alan turlarda Akdeniz’in masmavi sularının keyfini çıkarabilirsiniz. Turların rehberler eşliğinde düzenlediği çevre gezileri ile Yunan kültürünü tanıyabilir, gün gün detaylıca düzenlenen turlar ile keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Aynı zamanda vize hizmetlerinin tur kapsamında yer alıp almadığını öğrenerek yolculuğunuzla ilgili planları yapabilir, ada turlarında erken rezervasyon tur fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. 

Vizesiz Gemi Seyahati Turları

Gemi Seyahati turları kapsamında düzenlenen vizesiz Gemi Seyahati turları, Türkiye ile vize uygulaması olmayan ülkeler arasında yapılan turları kapsıyor. Vizesiz Gemi Seyahati turları kapsamında ise Akdeniz’de yer alan Mikonos, Siros, Santorini gibi Yunan adaları Gemi Seyahati turları bulunuyor. Uzman rehberler eşliğinde gezebileceğiniz adalarda gündüz denizin keyfini çıkarırken gece adalarda düzenlenen eğlencelere konuk olabilir, tur kapsamındaki aktivitelerden yararlanarak tatilinizi unutulmaz kılabilirsiniz.