Yakında

Tur Programı


Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
  • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu – 150 TL
  • Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler
  • Dubai Vize Ücreti – 90,00 USD // Kişi Başı
  • Öğle ve Akşam Yemekleri
  • Yemeklerde Alınacak İçecekler
  • 1. Gün Serbest Zamanda Alınacak Sabah Kahvaltısı
  • Kişisel Harcamalar
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Fiyat Bilgileri


Genel Bilgiler


EXTRA TURLAR FULL PAKET AYRI AYRI 380 USD YERINE FULL PAKET 350 USD

Full Paket: Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi & Burj Khalifa Giriş Biletleri & & Öğle Yemekli Abu Dhabi & Global Village Turu& Miracle Garden & Dubai Frame Turu & Akşam Yemekli Dubai Çöl Safarisi Turu 380 Dolar yerine  350 Dolar olacaktır.

*** Ekstra Tur Paket Satışları Sadece Bölgede Rehberimiz Tarafından Yapılacaktır,

Dubai Covid – 19 Güncel Seyahat Gereksinimleri

Seyahatiniz Öncesinde

·        Turistler, kalkıştan en fazla 48 saat önce yapılmış, sonucu negatif bir geçerli COVID‑19 PCR testi belgesi göstermelidir.

·        Belge, bir polimeraz zincir reaksiyonu (PCR) testi için olmalıdır. Antikor testleri ve evde test kitleri dahil olmak üzere diğer test belgeleri Dubai'de kabul edilmemektedir.

·        Testi kalkıştan önce yaptırıyorsanız check‑in sırasında İngilizce ya da Arapça olarak düzenlenmiş resmi, basılı bir belge getirmelisiniz. SMS ve dijital belgeler kabul edilmemektedir.

 

Dubai’ye Varışınızda

·        Varışta başka bir COVID‑19 PCR testi yaptırmanız gerekebilir.

·        Test sonucu pozitif çıkarsa karantinaya girmeniz ve Dubai Sağlık Otoritesinin kurallarına uymanız gerekecektir.

 

Test Muafiyetleri

·        12 yaşından küçük çocuklar ve orta ya da ciddi düzeyde engelli yolcular bu testten muaftır.

 

Türkiye’ye Dönüşünüz Öncesinde

·        Türkiye’ye yapılacak olan uçuşlarımızda tüm misafirlerimizin test ve aşı şartından muaftır.

 

 

ÖNEMLİ NOTLAR

·        Ekstra turlarda Avantajlı Gezi paket fiyatlarından faydalanabilmek için ücretin tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenmesi gerekmektedir.

·        Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 15 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir ya da metro ile gerçekleştirilebilir. Rehberimiz içeriği aynı kalmak şartı ile extra turların günlerinde değişiklik yapabilir.

·        Abu Dhabi turumuzda Camii Ziyareti Esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar; Erkeklerin short giymemesi, Bayanları askılı, mini etek, tayt ve short giymemesi, Cami ziyareti için uzun kollu hırka ve başörtüsü bulundurulması gerekmektedir. Turumuzda öğle yemeği tura dahildir.

·        Çöl Safari turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar;  Spor ve rahat kıyafetler, hırka alınması. Turdan önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

·        Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

·        Dubai programlarımızda rehber Dubai karşılamalı olacaktır, pakete dahil rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turu ve gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

·        Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Gitmek Lazım tarafından bilgi verilecektir.

·        Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gitmek Lazım sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

·        B.A.E vize başvurularında Gitmek Lazım Tours Dubai Sponsor/Kefil’dir. Bu nedenle misafirlerimizin paket fiyatlarımızdan faydalanabilmesi için, Vize işlemlerinin Gitmek Lazım Tours tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.