Yakında

Tur Programı


Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
  • Schengen vize ücreti ve servis bedeli
  • Yurtdışı çıkış fonu 50 TL
  • Programlarda belirtilen Ekstra Turlar (20 pax ve üzeri gruplarda)
  • Programda belirtilen rehberimizin düzenlediği Ekstra Turlar
  • Seyahat Sağlık Sigortası (30 Euro)
  • PCR test ücretleri ve pandemi sebebiyle sonradan doğabilecek harici masraflar
  • Programda belirtilen rehberimizin düzenlediği Ekstra Turlar
  • Eco tax kisi basi gunluk, Malta € 0.50- € 2.00 ( hoteller tarafindan tahsil edilir, tutarlar degisiklik gosterebilir)
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Fiyat Bilgileri


Genel Bilgiler


**** OTELDE GALA VE AKŞAM YEMEĞİ YOKTUR..!!

KARA TURLARI KATILIM KOŞULLARI

-Kara turları min. 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.

-Tur ödemeleri turun 1. Günü rehbere nakit ve euro olarak yapılmalıdır. Kredi kartı, seyahat çeki geçerli olmayacaktır. Turun 1. Günü ödeme yapmayan misafirlerimiz daha sonraki günlerde turlara katılım göstermek isterse yerel tedarikçilerimizden alınacak onay doğrultusunda katılım gösterebilirler.

-Kara turları esnasında ve günlük turlarda rehberinizin sizlere bildirdiği saatler hareket saatidir. Rehberlerimiz tüm misafirlerin hakkını eşit olarak gözetmek durumunda olduğundan buluşma saatine geç gelen misafirler beklenmeden hareket edilecektir.  Böyle bir durumda geç kalan misafirlerin Hotel’e ulaşımı kendi sorumluluklarında olup herhangi bir iade yapılmayacaktır.

-Çocuk yaşı 12 ve altıdır. 4 yaş altı ücretsizdir otobüste yer olmaması durumunda ebeveynleri ile aynı koltukta gidecektir.

Programlarda gecen ekstra turlarda, ören yerleri girişleri ve ekstra turlarda alınacak öğle yemekleri, ekstra tur ücretlerine dahil değildir, opsiyoneldir.

NOTLAR VE BİLİNMESİ GEREKENLER

-    Programda belirtilen saatleri belirtilen hava yolları firmasından alınmıştır. Uçak kalkış hareket saatlerinde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-    Rezervasyon esnasında geçilen isim, soyisim ve doğum tarihi bilgileri pasaportta göründüğü gibi olmalıdır. Daha sonraki süreçte herhangi bir isim teyidi alınmayacaktır.

-     Kabul edilen geçerli aşılar iki doz için aşağıdaki gibidir ve SINOVAC aşısı kabul edilen aşılar arasında yer almamaktadır

-     COVID-19 vaccines authorised by the European Medicines Agency:/- Comirnaty (Pfizer/Biontech),- COVID 19 Vaccine Janssen (Johnson & Johsnon),- Spikevax (previously COVID-19 Vaccine Moderna)- Vaxzevria (previously COVID-19 Vaccine AstraZeneca).

-      son dozdan 14 gün sonra alınan iki doz olmalı ve İki doz mRNA aşısının(Biontech)üzerinden, 14 gün geçmesi gerekir.

-      SINOVAC Aşı Sertifikası olanlar aşağıda 6.maddede belirtilen Aşısız Türk Vatandaşı kurallarına ve karantinaya tabi olacaktır.

-    Hotel voucher ve uçak biletleri tur kalkışından 3 gün önce iletilecektir.

-    Ekstra turlarda Hava koşulları sebebi ile firmamız değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-    Süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.

-   Pasaportunuzun süresi tur bitiş tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir.

-    Pasaportunuz yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.

-    Program için çok girişli schengen vizesi gerekmektedir.

-    TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ, HOTEL KONAKLAMA BELGELERINI YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN GİDİLECEK ÜLKE GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

-    Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.

-    Rehberinizin organize edeceği kara turları ödemesi euro ve nakit olarak yapılması gereklidir. Kredi kartı ya da seyahat çeki geçerli değildir. Tur ödemeleri turun 1. Günü rehberinize nakit olarak yapılmalıdır. Daha sonra tura katılmak isteyen misafirlerimiz için yerel acentemizden müsaitlik kontrolü yapılıp onay alınacaktır.

-    Kara turları esnasında ve günlük turlarda rehberinizin sizlere bildirdiği saatler hareket saatidir. Rehberlerimiz tüm misafirlerin hakkını eşit olarak gözetmek durumunda olduğundan buluşma saatine geç gelen misafirler beklenmeden hareket edilecektir.  Böyle bir durumda geç kalan misafirlerin Hotele ulaşımı kendi sorumluluklarında olup herhangi bir iade yapılmayacaktır.

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.