ÜYE OL
1784
Papel
KAZAN
Türkçe Rehberli

Türkçe Rehberli

Sigorta Dahil

Sigorta Dahil

1 Kişilik Fiyat
1.599 USD

2 Yetişkin Fiyatı
3.198 USD
59.497 TL
Taksit Seçenekleri
Aktif Kampanyalar

Tur Programı


1. Gün
İstanbul - Miami - Orlando

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde rehberinizle buluşma sonrası Türk Hava Yolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından, Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Miami’ye hareket. Sabah saatlerinde Miami’ye varışımızın ardından havalimanından özel aracımızla ile Orlando’ya doğru hareket ediyoruz. Orlando’ya varışımızda otelimize transfer oluyoruz. (Otellerin check-in saati 14.00’dır). Dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Wintergarden turu’na katılabilirler( 80 usd-kişi başı). Turumuzda Apopka Gölü’nün kenarında bulunan Ulusal Tarihi Yerler listesinde yer alan şirin bir kasabayı ziyaret edeceğiz. Keyifli bir tekne turu ile gölde tura çıkacağız. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Uçuş No: TK157 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 11 Kasım 2022 - Saat: 01:10 - Varış: Miami - Tarih: 11 Kasım 2022 - Saat: 06:00
2. Gün
Orlando

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Studio’ları (180usd-kişi başı) veya Sea World(165usd-kişi başı) turuna katılabilirler. Universal Studioları Dünyaca ünlü filmlerin nasıl çekildiğine dair bir çok bilgi edinecek aynı zamanda kendinizi bu filmlerin içinde bulacaksınız. Dileyen misafir ile birçok şovun yapıldığı deniz yaşamına ait bir çok canlının bulunduğu Dünyanın en büyük okyanus parkında keyifle vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Disney Springs-Alış Veriş turuna(70usd-kişi başı) katılabilirler. Bu aktivitede birçok ünlü mağaza, restoran, eğlence yerleri, her yaştan insanın kolayca eğlenebileceği ve alış veriş yapacağı Orlando’nun en büyük outletini ziyaret edeceğiz. Serbest zamanın ardından otelimize döneceğiz.

3. Gün
Orlando

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kennedy Space Center turuna (160usd-kişi başı) katılabilirler. Uzay teknolojileri, uzay bili hakkında bilgi alabileceğiniz, similatörlere binebileceğiniz hatta şansımız varsa astronotlar ile tanışabileceğimiz bu unutulmaz gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

4. Gün
Orlando - Miami - Gemi

Kahvaltımızın ardından Miami’ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ardından Miami şehir turumuzu yapacağız. Miami Beach, Little Havana, marina gibi Miami’nin simge yerlerini geziyoruz. Serbest zamanın ardından limana gidiyor ve gemimize binmek için check-in işlemlerini yapıyoruz. Gemimiz 19.00’da limandan ayrılacak. Tam pansiyon olarak konaklayacağımız gemimizde, birçok eğlence, animasyon, şovlar mevcuttur. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde olacak.

5. Gün
Nassau - Bahamalar

Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemimiz sabah 09.00’da Bahamaların başkenti Nassau limanına yanaşacak. Rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tura katılabilir veya şehir kendiniz keşfedebilirsiniz. Gemimiz saat 18.00’de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

6. Gün
Ocean Cay Msc - Bahamalar

Sabah kahvaltımızın ardından gemimiz MSC firmasının Bahamalar’da özel olarak inşaa ettiği, yapımı ve düzenlenmesi belgesellere konu olan bu özel reserve bölgeye yanaşıyoruz. İki gün boyunca bu özel adada keyifli vakit geçireceğiz, turkuaz renkli sularda yüzecek, kumsallarda güneşleneceğiz. Öğle yemeklerimizi ve akşam yemeğimiz ada yiyebiliriz. Konaklama gemimizde.

7. Gün
Ocean Cay Msc - Bahamalar

Adamımızda tüm gün serbest zaman. Akşam 18.00’da gemimiz Miami’ye geri dönmek için limandan ayrılacak. Konaklama gemimizde.

8. Gün
Bahamalar - Miami

Sabah saat 07.00’de Miami’ye varıyoruz. Gemi’den çıkış işlemlerinin ardından serbest zamanımız olacak. (Otel giriş saati 14.00) Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Everglades turuna(80-kişi başı) katılabilirler. Turumuzda Florida’nın en büyük doğal parkında hovercraftlar ile eğlenceli bir gezi yapacağız. Ardından timsah çiftliğinde şovları izleyebileceğiz. Turumuzun ardından otelimize gidiyoruz ve konaklama otelimizde.

9. Gün
Miami - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak sunacağı Key West veya alış veriş turuna katılabilirler. sonrasında havalimanına transfer oluyoruz. Türk Hava Yolları’nın 21.55 uçağı ile İstanbul’a hareket ediyoruz.

Uçuş No: TK 78 (Türk Havayolları) - Kalkış: Miami - Tarih: 19 Kasım 2022 - Saat: 21:55 - Varış: Istanbul - Tarih: 20 Kasım 2022 - Saat: 17:05
10. Gün
İstanbul

Sabah 17.05’te İstanbul’a varıyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Miami (MIA) – İstanbul (IST) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Belirtilen veya benzeri kategorideki otellerde 4 gece oda kahvaltı bazında konaklama
 • Miami şehir turu
 • 5* MSC Divina Gemisinde tercih edilen kategori kabinde tam pansiyon konaklama
 • Alan-otel-alan transferleri
 • Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları
 • Gemide 20 saat boyunca hizmet veren açık büfe restaurant
 • Özel otobüs ile tüm transferler
 • Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği
 • Gemide her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, şov ve animasyonlar
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Otel ve turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Seyahat ve sağlık sigortası (65 yaş üzeri sürprim uygulanır)
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • Gemi’de kişi başı 10€uro servis ücreti
 • Miami ve Orlando’da Öğle ve akşam yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

Fiyat Bilgileri


TARİHOTELİki Kişilik Odada KişibaşıÜç Kişilik Odada KişibaşıTek Kişilik OdaÇocuk (02,00 - 11,99 Yaş)
11 Kasım 2022 | 20 Kasım 2022 3* Oteller (İç Kabin) 1.599,00 USD1.599,00 USD2.289,00 USD-
11 Kasım 2022 | 20 Kasım 2022 3* Oteller (Dış Kabin) 1.699,00 USD1.699,00 USD2.489,00 USD-
11 Kasım 2022 | 20 Kasım 2022 3* Oteller (Balkonlu Kabin) 1.799,00 USD1.799,00 USD2.689,00 USD-

Genel Bilgiler


Turlarımızda hizmet veren tur rehberleri, yerel rehberler, hizmet veren tüm şoförler ve araç görevlileri çift aşılıdır. 

Tura katılan misafirlerimizin tamamının aşılı olduğuna dikkat ediyoruz. Bu nedenle hem ülkemizde hem de ziyaretini gerçekleştirdiğimiz ülke Sağlık Bakanlıkları tarafından onaylanmış çift aşı ibrazını rica ediyor veya son üç ay içerisinde COVID-19 hastalığını geçirerek bağışıklık geliştirme zorunluluğu arıyoruz. 

0-12 yaş arası çocuklarda aşı zorunluluğu yoktur ancak bu durum turda ziyaret edilen ülkenin uygulamasına göre değişiklik gösterebilir.

 

KATILIM ŞARTI

Bu gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

VİZE

Umumi Pasaport - Vize gerekli                         

Yeşil Pasaport - Vize gerekli

Hizmet Pasaportu - Vize gerekli 

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

SAĞLIK

Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

UÇUŞ SÜRELERİ

İstanbul - Miami 12 sa 15 dk

Miami - İstanbul  11 sa 10 dk 

OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER

Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca ekstra turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

KONAKLAMA

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. 

3 kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan ve fiyatlandırma bölümünde belirtilen yaş grubuna uyan tek (1) çocuk için geçerlidir. 

Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

PARA BİRİMİ

Yanınızda Amerikan Doları (USD) bulundurmanızda fayda vardır.

SAAT DİLİMİ

Doğu Amerika Bölgesi, Türkiye ile saat diliminde 8 saat geridedir. Örneğin, Türkiye’de saat 16:30 iken Doğu Amerika’da 08:30’dur.

KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

YEMEK KÜLTÜRÜ

Ülkenin kendine has bir mutfağı bulunmamakta ve fast food ağırlıklı bir kültür hakimdir. Ancak birçok mutfak kültürünü eyaletlerde görebilirsiniz. Yaygın olarak Çin mutfağı yer alsa da birçok eyalette Türk mutfağı yemekleri bulabilirsiniz. Yemek kültürü olmasa da mutfağı birçok kültürü içinde barındırmaktadır.

ELEKTRİK

Amerika'da kullanılan elektrik akımı ise 110 Volt'tur. Türkiye'de ise bu 220 Volt'tur. Yanınızda priz dönüştürücü bulundurmanızı tavsiye ederiz.

ALIŞVERİŞ

Şehir merkezlerinde bulunan alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan küçük işletmelerden alışveriş imkânı bulunmaktadır.

ÖNEMLİ NOTLAR

Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.  

Acente, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. 

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.