ÜYE OL
1624
Papel
KAZAN
Direkt Uçuş

Direkt Uçuş

3 Yıldız Oteller

3 Yıldız Oteller

Sigorta Dahil

Sigorta Dahil

1 Kişilik Fiyat
1.497 USD

2 Yetişkin Fiyatı
2.994 USD
54.147 TL
Taksit Seçenekleri
Aktif Kampanyalar

Tur Programı


1. Gün
İstanbul - Miami

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde rehberinizle buluşma sonrası Türk Hava Yolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından, Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Miami’ye hareket. Sabah saatlerinde Miami’ye varışımızın ardından havalimanından özel aracımızla ayrılıyor ve otelimize transfer olmak üzere yola çıkıyoruz (Otele check in zamanı saat 15:00 ve sonrasıdır). Dileyen misafirlerimiz şehri daha yakından tanımak için ekstra olarak düzenlenecek olan Miami şehir turuna (80 Usd- kişi başı) katılabilirler. Çevresinde şık mağazaların bulunduğu, sahil şeridinin yelken klüpleri ile dolu olduğu, Mongrov ormanlarına ev sahipliği yapan Coconut Grove, Miami Beach'in sembollerinden biri olan Versace'nin malikanesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu Little Havana, ünlü sokak boyama sanatçılarınn birlikte çalışıp devasa sanat eserine çevirdiği Wynwood bölgesi, Tarihi Biltmore oteli, Bay Side, Miami Beach ve Lincoln road şehir turu esnasında göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi günün yorgunluğunu atmak üzere otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.

Uçuş No: TK157 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 15 Ekim 2022 - Saat: 01:10 - Varış: Miami - Tarih: 15 Ekim 2022 - Saat: 06:00
2. Gün
Miami

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Abd’nin en güney noktasına yapılacak olan Key West (120 Usd- kişi başı) turuna katılabilirler. Bir tarafında Atlantik okyanusu, diğer tarafında Meksika körfezinin manzarası eşliğinde gidilecek Key West aslında bir çok adacıktan oluşan bir adalar zinciridir. Büyük verandalı, verandasında tavan pervanesi olan çok şirin evlerin bulunduğu özelikle gün batımının izlenmesi tavsiye edilen bir kenttir. Turumuz esnasında Amerikalı Nobel Ödüllü Ernest Hemingway’in evi, sağlı sollu mağazalar, kafeler, restoranlar ve sanat galerilerinin bulunduğu Duval Street, bu caddenin diğer ucunda bulunan ve ABD’nin en güney ucunda olduğunuzu gösteren, üzerinde Küba’ya 90 mil yazılı taşın bulunduğu SouthernMost Point, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu canlı müzik eşliğinde gün batımını seyretmek üzere Isla Morada'ya uğrayarak bitiyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıyor ve dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz.

3. Gün
Miami

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Öğle yemekli Sawgrass Mills Outlet Turu’na (70 Usd- kişi başı) katılabilirler. Dünyaca ünlü markaları indirimli fiyatlara satın alabileceksiniz. Turumuz esnasında öğle yemeğimizi dünyaca ünlü Hard Rock Cafe’de alacağız. Tur bitimi otelimize transfer olacağız.

4. Gün
Miami - Orlando

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyor ve ardından Orlando gitmek üzere otelimizden ayrılıyor ve yola çıkıyoruz. Orlando’ya varışımız ile birlikte otele transfer olacağız (Otele check in zamanı saat 15:00 ve sonrasıdır). Dileyen misafirlerimiz dinlenmek yerine akşam saatlerinde ekstra olarak gerçekleştirilecek olan Mall & Disney Springs Gece turu’na (80 Usd-kişi başı) katılabilirler. Turumuzda Orlando’nun en büyük outlet’i olan Premium Outlets’de ünlü markaların fabrika satış mağazalarından çok uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Eğlence parklarının arasında en renkli olanlardan biri Disney World’ün içinde yer alan Disney Sprins'e giderek turumuza devam edeceğiz. İçerisinde bir çok bar ve restoranın bulunduğu senenin 365 günü cadde orkestraları, DJ ve dansçıları ile eğlenceler düzenlenmektedir. Turumuzun bitiminde dinlenmek üzere otelimize transferimiz gerçekleşecek. Konaklama otelimizde.

5. Gün
Orlando

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz şovları ve gösteri ile keyifli zamanların yaşanacağı ekstra olarak gerçekleştirilecek Sea World turu’na (150 Usd- kişi başı) katılabilirler. Bu tema parkında sıra dışı ve çok eğlenceli su altı dünyasını keşfedebilir, Orca türü Shamu adı verilen balinaların ve sevimli gülen yüzlü yunusların şovlarını izleyebilir, bunun yanı sıra bir çok farklı roller coaster’a binebilir, simülatörleri deneyebilirsiniz. Turumuzun bitiminde dinlenmek üzere otelimize transferimiz gerçekleşecek. Konaklama otelimizde.

6. Gün
Orlando

Otelde alacağımız kahvaltı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Harry Potter, Fast & Furious gibi bir çok filmin çekildiği ve ayrıca bir çok eğlence parkının da bulunduğu Universal Stüdyoları (170 Usd- kişi başı) turuna katılabilirler. Bu stüdyolarda kendinizi bir bölümde Jurassic Park’ın içinde veya başka bir bölümde Harry Potter’ın sihirli odasında bulabilirsiniz. Spider Man ile veya Hulk ile karşılaşabilir, efektlerle kendinizi bir film sahnesinde hissedebilirsiniz. Bu eşsiz deneyimin ardından dinlenmek üzere otelimize transferimiz gerçekleşecek. Konaklama otelimizde.

7. Gün
Orlando - Miami - İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından havalimanı transfer saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek olan Everglades Timsah Show (70 Usd- kişi başı) turuna katılabilirler. Bu turumuzda hovercraft denilen hava yastıklı teknelerle timsah çiftliğine doğru yola çıkacağız. Bölgeye özgü timsahları yerinde görebilir, şovu izleyebilir hatta isterseniz yavru timsahlarla fotoğraf bile çektirebilirsiniz. Tur bitimi İstanbul’a uçmak üzere çiftlikten ayrılıyor ve Miami havalimanına doğru hareket ediyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Geceyi uçakta geçireceğiz.

Uçuş No: TK 78 (Türk Havayolları) - Kalkış: Miami - Tarih: 21 Ekim 2022 - Saat: 11:35 - Varış: Istanbul - Tarih: 22 Ekim 2022 - Saat: 05:55
8. Gün
İstanbul

Akşam saatlerinde İstanbul havalimanına varmış olacağız. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Miami (MIA) – İstanbul (IST) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 3*** otellerde 6 gece oda bazında konaklama
 • Alan-otel-alan transferleri
 • Özel otobüs ile tüm transferler
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Otel ve turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Seyahat ve sağlık sigortası (65 yaş üzeri sürprim uygulanır)
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • Sabah kahvaltıları
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası
 • Şoför tipleri / kişibaşı (isteğe bağlı)

Fiyat Bilgileri


TARİHOTELİki Kişilik Odada KişibaşıÜç Kişilik Odada KişibaşıTek Kişilik OdaÇocuk (02,00 - 11,99 Yaş)
15 Ekim 2022 | 22 Ekim 2022 3 Yıldızlı Oteller 1.497,00 USD1.497,00 USD1.917,00 USD1.427,00 USD
13 Kasım 2022 | 20 Kasım 2022 3 Yıldızlı Oteller 1.397,00 USD1.397,00 USD1.817,00 USD1.327,00 USD

Şehirler


Genel BilgilerTurlarımızda hizmet veren tur rehberleri, yerel rehberler, hizmet veren tüm şoförler ve araç görevlileri çift aşılıdır. 

Tura katılan misafirlerimizin tamamının aşılı olduğuna dikkat ediyoruz. Bu nedenle hem ülkemizde hem de ziyaretini gerçekleştirdiğimiz ülke Sağlık Bakanlıkları tarafından onaylanmış çift aşı ibrazını rica ediyor veya son üç ay içerisinde COVID-19 hastalığını geçirerek bağışıklık geliştirme zorunluluğu arıyoruz. 

0-12 yaş arası çocuklarda aşı zorunluluğu yoktur ancak bu durum turda ziyaret edilen ülkenin uygulamasına göre değişiklik gösterebilir.

 

KATILIM ŞARTI

Bu gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

VİZE

Umumi Pasaport - Vize gerekli                         

Yeşil Pasaport - Vize gerekli

Hizmet Pasaportu - Vize gerekli 

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

SAĞLIK

Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

UÇUŞ SÜRELERİ

İstanbul - Miami 12 sa 15 dk

Miami - İstanbul  11 sa 10 dk 

OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER

Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca ekstra turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

KONAKLAMA

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. 

3 kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan ve fiyatlandırma bölümünde belirtilen yaş grubuna uyan tek (1) çocuk için geçerlidir. 

Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

PARA BİRİMİ

Yanınızda Amerikan Doları (USD) bulundurmanızda fayda vardır.

SAAT DİLİMİ

Doğu Amerika Bölgesi, Türkiye ile saat diliminde 8 saat geridedir. Örneğin, Türkiye’de saat 16:30 iken Doğu Amerika’da 08:30’dur.

KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

YEMEK KÜLTÜRÜ

Ülkenin kendine has bir mutfağı bulunmamakta ve fast food ağırlıklı bir kültür hakimdir. Ancak birçok mutfak kültürünü eyaletlerde görebilirsiniz. Yaygın olarak Çin mutfağı yer alsa da birçok eyalette Türk mutfağı yemekleri bulabilirsiniz. Yemek kültürü olmasa da mutfağı birçok kültürü içinde barındırmaktadır.

ELEKTRİK

Amerika'da kullanılan elektrik akımı ise 110 Volt'tur. Türkiye'de ise bu 220 Volt'tur. Yanınızda priz dönüştürücü bulundurmanızı tavsiye ederiz.

ALIŞVERİŞ

Şehir merkezlerinde bulunan alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan küçük işletmelerden alışveriş imkânı bulunmaktadır.

ÖNEMLİ NOTLAR

Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.  

Acente, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. 

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.