ÜYE OL
1645
Papel
KAZAN

MSC Magnıfıca ile İngiltere & Normandiya & Batı Avrupa (Dış Bella Kabin/Görüş Engelli) Promo

1.598 EUR
23.506 TL
Taksit Seçenekleri
Aktif Kampanyalar

Tur Programı


1. Gün
İstanbul Havalimanı - Londra (Heatrow) (İngiltere)

İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde sabah saat 05:30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 1979 no’lu seferi saat 08:50’de Londra Heatrow Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 09:55’de Londra Heatrow Havalimanı’na varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile limana transfer. Pasaport ve check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Gemimiz Southampton Limanı’ndan saat 20.00’de hareket edecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

2. Gün
Le Havre / Paris (Fransa)

Gemimiz sabah saat 07:00’de Le Havre Limanı’na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Fransa'nın kuzeybatısında, Sen Nehri halicinde sağ yakada kurulu kent. Bölgenin en kalabalık merkezidir. İdari olarak Seine-Maritime ilinde, Haute-Normandie bölgesinde yer alan bir komündür. Transatlantik geçişi yapan Fransız denizcilerin uğradığı bir limandı. Le Havre aynı zamanda "La Porte Océane" (okyanus kapısı) olarak da bilinir. Normandiya'nın Rouen'den önceki en büyük şehriydi. Aynı zamanda Fransa'daki ilk büyük ihracat kapısıydı. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Paris Şehir Turu”na katılabilirler. Paris şehir turunda; Louvre Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydanları, Madeleine Kilisesi, Champs Elysees,Chaillot Sarayı, Eiffel Kulesi, Askeri Akademi, Napolyon’un Mozolesi ve Millet Meclisi Binası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemimize dönüş. Gemimiz akşam 20:00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

3. Gün
Zeebrugge / Brugge & Brüksel (Belçika)

Gemimiz sabah saat 09:00’da Zeebrugge Limanı'na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Zeebrugge, Belçika'nın Brugge kentinin limanıdır. Bu limanda Orta Çağ kenti Ghent' e ya da Başkent Brüksel' e gidebilirsiniz. Ya da güzeller güzeli Brugge kentini adım adım gezebilirsiniz. Brugge, 2. Dünya Savaşı sırasında bombalanmadığı için Ortaçağ dokusunu hala hissedebilirsiniz. XII. yüzyıl malikânelerinin arasından dolaşan pırıl pırıl kanalları ve çiçek pazarlarıyla gerçek bir âşıklar kentidir. Kentte Dijver Kanalı manzara açısından oldukça güzeldir. Bizim Leydimiz Kilisesi, Provinciaal Hof, Dweersstraat caddesi kent ziyaretçilerini tüm sene boyunca ağırlayan yerlerdir. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği “Brugge & Brüksel Şehir Turu”na katılabilirler. Bira, waffle, midye, dantel ve goblenleri ile ünlü, Avrupa’nın en güzel ortaçağ şehirlerinden Brugge turumuzda; Minnewater Parkı, Begijnhof, Sint-Janshospitaal (Eski St. John Hastanesi), Church of Our Lady (Bakire Meryem Kilisesi), Markt Meydanı ve panoramik olarak Belfry Kulesi’ni görüyoruz. Serbest zamanın ardından Brüksel'e hareket ediyoruz. Brüksel panoramik şehir turumuzda; Kraliyet Sarayı, Adalet Sarayı, Brüksel Katedrali, Grand Place Meydanı, Manneken Pis Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca panoramik turumuzun bitimiyle Brüksel'in el yapımı leziz çikolatalarını tatma imkânını buluyoruz. Şehir turumuzun ardından gemimize dönüş. Gemimiz akşam saat 19:00’da Zeebrugge limanından ayrılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

4. Gün
Ijmuıden / Amsterdam (Hollanda)

Gemimiz sabah saat 08:00’de Ijmuiden Limanı'na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Amsterdam Şehir Turu” na katılabilirler. Amstel Irmağı’nın deltasında, sulak bir bölgede balıkçı köyü olarak kurulan şehir yaklaşık 350 yıldır denizi ve toprağı ıslah, su baskınlarına karşı yapılan setlerle doğaya karşı bir mücadele içinde. Çağımızın tehlikesi küresel ısınmaya karşı bu savaşı yeni teknolojilerle sürdüren Hollanda; aynı zamanda mükemmel şehirciliğin dünyadaki ender örneklerinden. Bölgede yaşayan köylülerinin kendilerini geleneksel Hollanda yaşam biçimini korumaya adadıkları, değirmenleri ile ünlü masal diyarı köy Zaans Schans misafirlerimiz ile gezmeye başlayacağımız ilk durak. Zaans Schans gezimizin ardından pastoral doğa manzaraları arasından yapacağımız yolculuk sonrası Amsterdam’a dönüyoruz. Yaşantısının canlılığı ve marjinal olarak tanınan Amsterdam aslında yakından göz atılınca tarih, sanat ve doğa ile yoğrulmuş bir sentez olarak kendini kabul ettirmiş bir şehir. Dam Meydanı, Yeni Kilise, Belediye Sarayı, çiçek pazarı, 18. yüzyıl zengin tacirlerin evlerini yapmayı tercih ettikleri ‘’ Golden Circus’’ (Altın Çember), ve dünyanın çok önemli üç müzesini üstünde barındıran Müzeler Plarformu at nalı planı ile düzenlenmiş bu özel şehirde göreceklerimiz arasında. Şehir turumuzun ardından; Rengarenk evleri, köprüleri, kanalları ve insanlarıyla tamamen kendisine özgü bir ortama sahip Amsterdam şehrini yapacağımız Kanal Turu ile yapacağımız tekne gezisinde su üstünden inceleme şansı bulacaksınız. Kanal turumuz sonrasında yapacağımız Redlight(Kırmızı Fener) Sokağın’da Amsterdam’ın marjinal yüzü ile tanışacaksınız. Tur sonrası serbest zamanın ardından limana geri dönüş. Gemimiz saat 20:00’da Ilmuiden(Amsterdam) limanından hareket edecektir. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

5. Gün
Denizde Seyir

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

6. Gün
Hamburg (Almanya)

Gemimiz sabah saat 09:00’da Hamburg Limanı'na yanaşacak. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Hamburg Şehir Turu” na katılabilirler. Almanya’nın tarihi Donanma Üssü’nden Hamburg’a yapılacak olan turumuzda, ülkenin en zengin ve Aristokrat kesiminin yerleşim için tercihi olan Hamburg’a varıyoruz. Aşağı ve Yukarı Alster Gölleri’nin çevresinde kurulan şehir gezimizde göl çevresini dolaşıp, kırmızı fenerli St Pauli Caddesini katedip, St Michaelin ve savaş anıtı olarak simgelenmiş St Nikolai Kiliselerini gördükten sonra 115 yaşındaki Neo Rönesans ve Barok karması mimari şaheser Rathous’un çevresinde serbest zamanımızı değerlendireceğiz. Kuğular ile fotoğraf çektirmek veya keyifli alışveriş yapmak… kararı siz verin. Tur sonrası gemimize dönüş. Gemimiz akşam 21:00’de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

7. Gün
Denizde Seyir

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

8. Gün
Southampton / Londra (İngiltere)

Gemimiz sabah saat 08:00’de Southampton Limanı'na yanaşacak. Gemide alınacak sabah kahvaltısının ardından çıkış işlemlerinin yapılması ve odaların boşatılması sonrasında özel aracımız ile otelimize transfer. Otel giriş işlemlerinin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Londra Panoramik Şehir Turu”na katılabilirler. Özel aracımız ile yapılacak olan panoramik şehir turumuzda; Knights Bridge, Hyde Park, Natural History Müzesi, Thames Nehri, Buckingham Palace, Palace of Westminster, Big Ben, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, National Galery ve Picadilly Circus görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

9. Gün
Londra (İngiltere)

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “London Eye & Madame Tussauds & Thames Cruise Turu” ‘na katılabilirler. Bu tam günlük turumuzda; Thames Nehri kıyısında, dev bir gözlem tekerleği olan dönme dolaba binerek eşsiz Londra manzarasını izleme ve pek çok ünlünün balmumu heykelinin bulunduğu Madam Tussauds Müzesi'ni gezme fırsatı buluyoruz. Daha sonrasında da Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra'yı görme imkânı yakalıyoruz. Tur bitiminde otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.

10. Gün
Londra (İngiltere) - İstanbul Havalimanı

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından çıkış işlemlerinin yapılması ve odaların boşatılması. Sonrasında özel aracımız ile Londra Gatwick havalimanına transfer. Check-in ve pasaport kontrolleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1998 no’lu seferi ile saat 16:50’de İstanbul’a hareket. Yerel saatle ile 23:50’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
 • İstanbul Yeni Havalimanı – Londra(Heatrow) / Londra (Gatwick)- İstanbul Yeni Havalimanı ekonomi sınıfı uçuşlar
 • MSC MAGNIFICA gemisinde tercih edilen kabin kategorisinde 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama
 • Londra’da 2 gece oda-kahvaltı otel konaklaması (4*)
 • Havalimanı ve Liman vergileri
 • Havalimanı – Liman – Havalimanı transferleri
 • Grup min. 25 kişi olması durumunda Tecrübeli Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
 • Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar
 • Gemideki eğlence ve şovlar
 • Fitness & Spor salonu kullanımı
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 10€ gemide ödenir
 • Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
 • Sağlık hizmetleri. / Kişisel Harcamalar
 • Gemideki tüm içecekler
 • İç hat bağlantı uçuşları
 • Gerekli vize ücreti
 • Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.) (35€). 70 yaş ve üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır

Genel Bilgiler


İPTAL İADE ŞARTLARI

**Toplam tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

Rezervasyon itibari ile;

180 gün kalaya kadar kişi başı %10
179-150 gün %15
149-120 gün %25
119-90 gün %30
89-60 gün %50
59-45 gün %60
44-30 gün %75
29-10 Gün %90
9 günden az %100

UÇUŞ BİLGİLERİ

01.03.2022 TK1979 IST LHR 08:50 – 09:55
10.03.2022 TK1998 LGW IST 16:50 – 23:50

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.