ÜYE OL
1720
Papel
KAZAN
Kahvaltı Dahil

Kahvaltı Dahil

1 Kişilik Fiyat
1.550 EUR

2 Yetişkin Fiyatı
3.100 EUR
57.362 TL
Taksit Seçenekleri
Aktif Kampanyalar

Tur Programı


1. Gün
İstanbul - Selanik - Parga - İgoumenitsa

Tur başlangıç günü saat 20.00’de İstanbul Forum AVM önünde buluşuyoruz. Sizleri karşılayacak yol danışmanları son bilgilendirmeler yapıldıktan sonra otobüse valizlerinizi yerleştirerek koltuk kurası çekeceksiniz. Kura ile çekmiş olduğunuz koltuklara yerleştikten sonra rehberiniz ve koordinatörünüzün seyahat öncesi sizlere son tüyoları verecektir. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra saat 22.00 civarı Avrupa Rüya Rotası (Eko) turumuz yola çıkıyor. İpsala sınır kapısına varışımızın ardından pasaport & vize işlemleri yapılacaktır. Selanik’e varışımızın ardından güne kahvaltı ile başlıyoruz. Serbest olarak alacağımız kahvaltının ardından Selanik şehir turumuza başlıyoruz. Selanik’te Atatürk’ün evi, Kordon, Beyaz Kule ve Osmanlı ve Bizans eserleri görülecek yerler arasında bulunuyor. Panoramik şehir turu ve serbest zamanın ardından Parga şehrine doğru yola çıkıyoruz. Osmanlı devleti sadrazamlarından Pargalı İbrahim Paşa’nın şehrinde şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Panoramik şehir turunun ardından İgoumenitsa’ya geçiyoruz ve Bari feribotu saatine kadar serbest zaman veriyoruz. 00.30’a konaklama yapacağımız kamaralara yerleşerek İgoumenitsa – Bari gemisi ile İtalya’ya hareket ediyoruz. Geceleme GEMİDE kamaralarda. (kamaralar 4 kişiliktir.)

2. Gün
Bari - Roma

Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğumuzun ardından sabah İtalya’daki ilk durağımız olan Noel Baba Aziz Nikola’nın şehri Bari’ye varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde yapacağımız bu gezide San Nikola Bazilikası, Castello Normanno, Piazza Mercantile göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Bari şehir turu sonrası katılımcılarımıza serbest zaman veriyoruz. Gezi sonrası İtalya’nın başkenti Roma’ya doğru yola çıkıyoruz. Roma’ya varışımızın ardından otele yerleşiyoruz. Konaklama ROMA otelimizde.

3. Gün
Roma - Vatikan

Alacağımız sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılıyoruz ve Roma şehir turumuza başlıyoruz. “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Turumuzda şehrin sembolü haline gelen Kolezyum, Roma Forumu, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri, Vatikan görülecek yerler arasında bulunuyor. Profesyonel tur rehberiniz ile bu gezileri tamamladıktan sonra Roma’dan ayrılış saatine kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Pisa’ya gece yolculuğumuz başlıyor.

4. Gün
Pisa - Floransa - Venedik

Sabah erken saatlerde Pisa’ya varıyoruz ve dünyada karşısında en çok şekil değiştirip fotoğraf çekilen eğik Pisa Kulesi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Burada sizler için fotoğraf molası veriyoruz. Bu molanın ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Floransa’ya varışımızın ardından tur rehberiniz eşliğinde Floransa'da yapılacak panoramik gezide; Duomo Katedrali, Signoria Meydanı, Vecciho Sarayı, Ponte Vecchio Köprüsü görülecek yerlerden bazılarıdır. Şehir turu ve serbest zamanın ardından Floransa’dan ayrılıp Venedik’e hareket ediyouz. Venedik’te limanda bizi bekleyen tur teknemizle San Marco Meydanı’na geçiyoruz. Ardından tur rehberiniz eşliğinde şehir turumuzu gerçekleştiryor ve serbest zaman veriyouz. Gezimizin ardından gece konaklama yapacağımız otelimize hareket. Konaklama VENEDİK otelimizde.

5. Gün
Zürih - Mulhouse

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılıyoruz. Yapacağımız otobüs yolculuğu ile adını Zürih Gölü’nden alan İsviçre’nin en büyük ve en hareketli lokomotif şehri Zürih’e varıyoruz. Tur rehberiniz eşliğinde şehir turumuzu yapıyor ve serbest zaman veriyoruz. Gezinin ardından Mulhouse’a hareket ediyoruz. Mulhouse’a varışın ardından otelimize geçiyoruz. Konaklama MULHOUSE otelimizde.

6. Gün
Colmar - Alsas Kasabaları - Strasbourgh

Kahvaltının ardından otelden ayrılış. Avrupa Rüya Rotası turumuzun bugünkü rotasında dünyada şarap yoluyla ünlü Alsas kasabalarını gezmeye başlıyoruz. İlk olarak Colmar’a gidiyoruz. Dünyaca ünlü Fransız şaraplarının anavatanı olan Colmar’da panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turun ardından sürpriz olarak iki Alsas kasabasına gidiyoruz. Rengarenk evleriyle fotoğraf tutkunlarının uğrak noktası Alsas kasabalarını geziyor, grevyer peynirini, lezzetli turtaları ve şarapları keşfediyoruz. Gezinin ardından Strasbourgh’a hareket ediyoruz. Varışın ardından kanalları ile ünlü Noel’in başkenti Strasbourgh şehir turunu yapıyor ve serbest zaman veriyoruz. Gezinin ardından Paris’e gece yolculuğumuz başlıyor.

7. Gün
Paris

Paris’e varışımızın ardından rehberiniz eşliğinde şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi, Ressamlar Tepesi gibi önemli yerleri göreceğiz. Tur sonrası serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama PARİS otelimizde.

8. Gün
Paris

Kahvaltı sonrası Paris’te ikinci günümüz başlıyor. Bütün gün katılımcılarımız için serbest zaman. Işıklar şehri Paris’i doyasıya keşfetmek isteyen misafirlerimiz ikinci günde müzeleri ve Eyfel Kulesi’ni ziyaret edebilirler. Konaklama PARİS otelimizde.

9. Gün
Brugge - Amsterdam

Kahvaltı sonrası Belçika’nın çikolata kokulu, kanallarıyla ünlü Orta Çağ şehri Brugge’a doğru yola koyuluyoruz. Varışımızın ardından eski şehir bölgesinde şehir turumuzu gerçekleştiriyor ve ardından serbest zaman veriyoruz. Gezinin ardından Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a hareket ediyoruz. Varışın ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama AMSTERDAM otelimizde.

10. Gün
Amsterdam - Zaanse Schans - Volendam

Sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılıyoruz. Avrupa Rüya Rotası turumuzda bugün Hollanda kasabaları olan Volendam ve Zaanse Schans’ı gezeceğiz. Yel değirmenlerinin olduğu Hollanda balıkçı kasabalarını gezeceğiz. Daha sonra Amsterdam’a geçerek rehber eşliğinde şehrin en önemli merkezi olan ve eskiden balık pazarı olarak kullanılan, günümüzde ticaret ve eğlence merkezi olan Dam Meydanı’nı ziyaret edeceğiz. Meydanda yer alan Ulusal Anıt, MadameTussauds Müzesi De Bijenkorf ve Damrak Caddesi gibi önemli yerleri göreceğiz. Gezinin ardından akşam buluşma saatine kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Amsterdam’dan ayrılıyoruz ve Berlin’e gece yolculuğumuz başlıyor.

11. Gün
Berlin - Dresden - Prag

Sabah Berlin’e varışımızın ardından Brandenburg Kapısı, Eski Utanç Duvarı(Berlin Duvarı), Katledilen Yahudiler Anıtı, Berlin TV Kulesi, Alexanderplatz Meydanı göreceğimiz yerler arasında olacak. Vereceğimiz serbest zamanın ardından Almaya’nın en güzel Barok şehri Dresden‘e hareket ediyoruz. II. Dünya Savaşında yerle bir olan ve küllerinden doğan Dresden’de şehir turu yapıyoruz. Theatreplatz, Martin Luter Anıtı, Brüls Terası, Zwinger Sarayı göreceğimiz yerlerden bazıları. Sonrasında Prag’a hareket ediyoruz. Konaklama PRAG otelimizde.

12. Gün
Prag

Sabah kahvaltının ardından Avrupa Rüya Rotası turumuzun en renkli şehirlerinden Prag şehir turumuza başlıyoruz. Rehber eşliğinde Astronomik Saat Kulesi, Prag Kalesi, Aziz Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Kafka Müzesi gibi yerleri geziyoruz. Serbest zamanın ardından konaklama yapacağımız otele geçiyoruz. Konaklama PRAG otelimizde.

13. Gün
Viyana - Bratislava - Budapeşte

Bugün turumuzun en hareketli günlerden birini yaşayacağız. Sabah kahvaltının ardından Viyana’ya yola çıkıyoruz. Varışın ardından rehber eşliğinde Aziz Stephan Katedrali, Hofburg Sarayı, Müzeler Meydanı, Albertina görülecek yerler arasında yer alıyor. Serbest zamanda katılımcılarımız meşhur Viyana Şinitzelinin tadına bakabilirler. Gezi sonrasında Slovakya’nın başkenti Bratislava’ya geçiyoruz. Varışın ardından rehberimiz eşliğinde Old Town bölgesini, Cumil heykelini, Michael Kapısını, Naci Heykelini göreceksiniz. Serbest zamanın ardından Budapeşte’ye yolculuğumuz başlıyor. Varış sonrası konaklama yapacağımız otelimize yerleştiriyoruz. Konaklama BUDAPEŞTE otelimizde.

14. Gün
Budapeşte

Serbest olarak alacağımız kahvaltının ardından rehber eşliğinde Budapeşte şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda gezilecek yerler arasında Kahramanlar Meydanı, Gallert Tepesi, Elizabeth Köprüsü, Budin Kalesi, Palemento Binası ve Zincirli Köprü bulunmaktadır. Meşhur Tuna Nehri üzerinde yer alan Margaret adasındaki kafe ve restoranlarda yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Budapeşte'yi akşamları daha çok seveceksiniz. Işıkların adeta dans ettiği bu muhteşem şehrin hafızalarınızda güzel bir anı olarak yer edeceğinden emin olabilirsiniz. Şehir turundan ardından Belgrad’a gece yolculuğumuz başlıyor.

15. Gün
Belgrad - Sofya

Sabah Belgrad’a varışın ardından canlılığın ve hareketliliğin sembolü Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan Belgrad şehir turu yapıyoruz. Sava Nehri’nin Tuna’ya katıldığı noktada Fatih Sultan Mehmet’in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni Sultan Süleyman’a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden Belgrad Kalesi, Kale Meydanı, Knez Mihailova Caddesi gezilecek yerlerden bazılarıdır. Verilecek serbest zamanın ardından Sofya’a hareket ediyoruz. Sofya’ya varışın ardından rehberimiz eşliğinde şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Aleksander Nevski Katedrali, Banyabaşı Cami, Eski Şehir bölgesini gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Gezinin ardından otele transferimiz gerçekleşiyor. Konaklama SOFYA otelimizde.

16. Gün
Sofya - İstanbul

Sabah Sofya otelindeki kahvaltının ardından ülkeye dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yolculuğumuzun ardından İstanbul’a varıyoruz ve bu rüyalı seyahatimiz sona eriyor. Bir sonraki seyahatinizde buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz..

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
 • Lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuk
 • İtalya-Yunanistan arası Adriyatik'te gemi yolculuğu
 • Venedik şehir merkezinden Vaporetto ile limana ulaşım
 • 11 gece konaklama
 • Mesleki sorumluluk sigortası
 • Tüm ekstra turlar
 • Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti
 • Konaklama kahvaltıları (10 gün)
 • Şehir vergileri
 • Bagaj Hakkı (Orta Boy Valiz + sırt çantası)
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Shengen Vize Ücreti (Yeşil pasaportu veya hizmet pasaportu olan katılımcılar vizeden muaftırlar)
 • Seyahat güvence paketi
 • Pasaportu olmayan katılımcıların pasaport masrafları
 • Müze giriş ücretleri
 • Otel kahvaltıları hariç yeme-içme masrafları, kişisel harcamalar
 • Şehir içi ulaşım (metro, tren, vapur vs.) giderleri
 • Yurtdışı çıkış harcı

Fiyat Bilgileri


TARİHOTELİki Kişilik Odada KişibaşıÜç Kişilik Odada KişibaşıTek Kişilik OdaÇocuk (02,00 - 11,99 Yaş)
14 Eylül 2022 | 30 Eylül 2022 3&4&5 Yıldızlı Oteller 1.550,00 EUR1.550,00 EUR1.900,00 EUR1.550,00 EUR

Genel BilgilerGEZİLECEK ÜLKE VE ŞEHİRLER

YUNANİSTAN - Selanik, Parga

İTALYA - Bari, Roma, Pisa, Floransa, Venedik, Verona

VATİKAN

İSVİÇRE – Zürih

FRANSA - Mulhouse, Colmar, Eguisheim, Riquewihr, Strasbourg, Paris

BELÇİKA – Brugge

HOLLANDA – Amsterdam, Zaanse Schans, Volendam

ALMANYA - Berlin, Dresden

ÇEKYA – Prag

AVUSTURYA – Viyana

SLOVAKYA – Bratislava

MACARİSTAN – Budapeşte

SIRBİSTAN – Belgrad

BULGARİSTAN – Sofya

 

NOT

Gemi konaklamasında oda dağılımı 4 kişilik kamaralarda gerçekleştirilecek şekilde ayarlanmaktadır.

Dileyen misafirlerimiz KİŞİ BAŞI 75 € fark ödeyerek 2 kişilik kamarada konaklama gerçekleştirebilirler.

 

FİYATA DAHİL EKSTRA TURLAR

PARGA

Osmanlı Padişahı Sultan Süleyman’ın saltanatı döneminde 1523-1536 yılları arasında sadrazamlık yapmış önemli siyaset insanı Pargalı İbrahim Paşa ile tanıdığımız Parga, doğal güzelliğine rağmen, henüz çılgın turist kalabalığına uğramamış bakir bir yerleşim yeri.

VERONA

Kuzeydoğu İtalya'nın Veneto bölgesinde bulunan yedi ilden biri olan Verona, William Shakespeare'in Romeo ve Juliet'inin şehri olarak da biliniyor. Sanatsal mirası, yıllık fuarları, gösterileri ve Romalılar tarafından inşa edilen antik amfitiyatro olan Arena'daki lirik sezon gibi operalar sayesinde kuzey İtalya'daki başlıca turistik şehirlerden.

VOLENDAM

Hollanda’nın en turistik sahil kasabası. Güzel evleri, şirin bahçeleri, yürümeye doyamayacağınız sokaklarının dışında sahil şeridine konumlandırılmış tahta ayakkabı dükkanları, hediyelik eşya satan dükkanlar, leziz balıklar yiyebileceğiniz restoranlar ve peynir fabrikalarıyla Volendam’da zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

ZAANSE SCHANS

Zaanse Schans, Hollanda’nın en turistik yerlerinden olup yel değirmenleri ile ünlü kasabasıdır. Kasaba, koruma altına alınmış 13 adet aktif yel değirmeni ve 1960 yılında buraya taşınan 35 adet tarihi evden oluşan bir açık hava müzesidir.

ALSAS KASABALARI

Fransa’nın doğusunda Ren nehri kenarındaki Alsas Kasabaları, masallardan fırlamışçasına evler, alabildiğine tepeleri saran üzüm bağları, lezzetli turtaları, şarapları, hamur işleri, peynirleri ile Avrupa’nın en çok ziyaret edilen yerlerinden.

 

KATILIM ŞARTI

Bu gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

VİZE

Umumi Pasaport - Vize gerekli                         

Yeşil Pasaport  - Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu  -  Vize gerekli değil 

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

SAĞLIK

Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz.

OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER

Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya Opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca Opsiyonel turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

KONAKLAMA

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. 

3 kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan ve fiyatlandırma bölümünde belirtilen yaş grubuna uyan tek (1) çocuk için geçerlidir. 

Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

SAAT DİLİMİ

Almanya, Avusturya, Çekya ve Macaristan Türkiye’den yaz saat diliminde 3, kış saat diliminde 2 saat geridedir.

Örneğin, yazın Türkiye’de saat 18:30 iken Almanya’da 15:30’dur.

KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

YEMEK KÜLTÜRÜ

Alman yemek kültürü denildiğinde ilk akla pastalar, patatesler ve tabii ki bira gelmektedir. Et ve sebze çeşitliliği çok olan bu kültürde bira ve şarap çeşitliliği de oldukça fazladır. 

Avusturya mutfağındaki lezzet ve malzemeler büyük ölçüde Avusturya-Macaristan İmparatorluğundan aktarılmıştır. En bilinen yemeği şinitzel olup, et yemekleri ağırlıklıdır. 

Çekya mutfağı etrafındaki bütün ülkelerden etkilenmiş olup tam bir Orta Avrupa sentezidir.

Dünyanın en önemli mutfakları arasında gösterilen Macar mutfağı oldukça renkli ve zengindir. Et yemekleri yaygın olup, taze kesilmiş ev makarnası da mutfağın önemli bir öğesidir. Macar milli  yemeği kabul edilen “Gulaş” en çok bilinen lezzetlerdendir. 

ÖNEMLİ NOTLAR

Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.  

Acente, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. 

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Yorumlar

4.8
Toplam 4 Yorum
4.8 Ortalama Puan
5
9
4
3
3
0
2
0
1
0

Çok güzel bir seyahat geçirdim. Harika arkadaşlar tanıdım.