Papel

PAPEL Nedir?

Papel; gitmeklazim.com‘un seyahat ödül programıdır.
Gitmeklazım’da yaptığın her rezervasyondan yüzlerce Papel kazanabilirsin,
kazandığın papelleri yeni rezervasyonlarında kullanabilirsin.
Üstelik kampanyaları takip edersen, Papelini katlayarak da kullanabilirsin.

Papel kazanmanın başka yolları da var; arkadaşlarını gitmeklazim.com’a üye yaparak, yaptığın rezervasyonları sosyal hesaplarından paylaşarak ya da katıldığın bir seyahati yorumlayarak Papel kazanabilirsin. Unutma gitmeklazim da Papel kazanmanın bir çok yolu var, ödül seçeneklerimizi takip et sürekli papel kazan.

Papel Infografik

Sıkça Sorulan Sorular


Rezervasyon yaparken ne kadar papel kazanacağım?
Papel kazanımı üyelik sınıfına ve rezervasyonun tutarına göre değişkenlik gösterir. Ortalama rezervasyon tutarının %2 ile %10 u arasında papel kazanımı gerçekleşir. Örneğin, tutarı 6000 tl olan bir rezervasyonda 120 Papel ile 600 Papel arasında kazanabilirsin. Rezervasyon dan ne kadar papel kazanacağını, ürün/tur detay sayfasında görebilirsin.

Papel kazanımı için üyelik zorunlu mu?
Evet , Papel kazanmak için mutlaka üye olmalısın, üye olmadan yaptığın rezervasyondan papel kazanamazsın. Üye girişi yapmadan rezervasyon yaptıysan ve papel kazanamadıysan destek@gitmeklazim.com a rezervasyon numaranı ve üye email adresini göndererek papellerinin yüklenmesini talep edebilirsiz. Seyahat tarihi geçmiş rezervasyonlara geriye dönük papel yüklenemediğini unutma lütfen.

Hesabımdaki Papelleri unutursam?
Kazandığın her Papelin 2 yıl kullanım süresi var, 2 yıl içerisinide Papellerini dilediğin gibi kullanabilirsin.

Papellerimi devredebilir miyim, yada başka biri için kullanabilir miyim?
Başka biri için rezervasyon yaparak Papel kullanabilirsin, bu rezervasyon mutlaka senin üyeliğin üzerinden yapılmalı. Papel devredilemez, üyelik hesabına bağlıdır.

Papel kullanarak rezervasyon yaptığımda yeni papel kazanabilir miyim?
Papel kullanarak yaptığın yeni rezervasyonlarda , yeni papel kazanımın ödediğin tutar üzerinden hesaplanır (papel kullandıgın tutar hariç tutulur).

Başka bir üyenin Papelini kendi Papelimle birleştirebilir miyim?
Papel’ler her üyenin kendi hesabına aittir, birleştirilemez, fakat arkadaşını davet ederek sende Papel kazanabilirsin.