Tüm Turlar Dahil

Tüm Turlar Dahil

3 & 4 Yıldız Oteller

3 & 4 Yıldız Oteller

Yeni Açılan

Yeni Açılan

1 Kişilik Fiyat
1.197 EUR

2 Yetişkin Fiyatı
2.394 EUR
49.429 TL
2.660 EUR
Taksit Seçenekleri
Aktif Kampanyalar

Tur Programı


1. Gün
İstanbul - Paris

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde rehberinizle buluşma sonrası Türk Hava Yolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından, Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Paris’e hareket. Varışımızın ardından karşılanma ve bizi bekleyen özel otobüsümüzle gerçekleştirilecek panoramik Paris gezisi için hareket ediyoruz. Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, Millet Meclisi Binası, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, Chaillot Sarayı, Vendome ve Trocadero Meydanları görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun bitimiyle Paris İkonları Gezisi için hareket ediyoruz. Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izlemek için, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesi’ni panoramik ziyaret ediyoruz. Ardından günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesi’ne çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve fotoğraf için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından St.Germain Gezisi için hareket ediyoruz. Filozof Jean-Paul Sartre ve yazar Simone de Beauvoir gibi pek çok düşünür ve filozofun yaşadığı ve caz müzik ve kafeleriyle ünlü St.Germain’i deneyimliyoruz. Lüksemburg Bahçeleri, Pantheon, St. Michel ve sonrasında panoramik olarak Notre Dame Katedrali ve Sorbonne Üniversitesi göreceğimiz bir gezi gerçekleştireceğiz. Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

Uçuş No: TK1821 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 03 Haziran 2023 - Saat: 07:00 - Varış: Paris - Tarih: 03 Haziran 2023 - Saat: 09:40
2. Gün
Paris - Lisieux

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından Lisieux şehrine doğru yola çıkıyoruz ancak yol üzerinde öncelikle Normandiya Gezisi gerçekleştiriyoruz. Normandiya bölgesinde ilk durağımız kendimizi orta çağdaymış gibi hissedeceğimiz Rouen olacak. Kendine has oldukça güzel evleri ve sokakları olan Rouen’de kısa bir gezintinin ardından yolumuza devam ediyoruz ve Seine Nehri’nin İngiliz Kanalı’na döküldüğü Honfleur’a varıyoruz. Limanda birçok balıkçı teknelerinin gökkuşağını boyadığı bu sahil kasabasında kısa bir yürüyüş gerçekleştirdikten sonra Trouville-sur-Mer Sahili ve Deauville plajlarını ziyaret ediyoruz. Muhteşem manzara eşliğinde kısa bir fotoğraf molası. Gezi bitiminde otelimize transferimiz gerçekleşecek. Sonrasında serbest zaman veriyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün
Lisieux - Rennes

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Sonrasında Rennes şehrine doğru yola çıkıyoruz ancak öncesinde yol üzerinde Mont St. Michel ve St. Malo Gezisi gerçekleştiriyoruz. İlk durağımız UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde bulunan Mont St. Michel. Körfezin ortasındaki kayalık bir ada üzerinde kurulu ve Ortaçağ’dan beri bir haç yeri olan Mont St. Michel, şaşırtıcı medcezir olayının en iyi gözlemlenebildiği yerlerden biridir. Ada’ya özel otobüsler ile geçtikten sonra daracık eski sokakların içerisinden yürüyüp Benedikten Manastırı’nı panoramik olarak görüyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda daracık sokaklardaki dükkânları gezebilir ve ünlü omletinin tadına bakabilirsiniz. St.Michel sonrası sahilden Le Vivier Sur Mer üzerinden, St.Malo’ya varıyoruz. Bir zamanların korsan yatağı olan etrafı surlar ile çevrili tarihi şehirde yapacağımız yürüyüşün ardından Rennes şehrine varmak üzere yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Rennes şehir gezisini gerçekleştiriyoruz. Eski Bretonya Düklüğü’nün başkenti olan bu şehirde yapacağımız gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

4. Gün
Rennes - Bordeaux

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından Bordeaux şehrine doğru yola çıkıyoruz ancak öncesinde yol üzerinde La Rochelle & Cognac Gezisi gerçekleştiriyoruz. İlk durağımız Kuşatma gibi Fransız tarihinin en önemli olaylarından birisine tanıklık etmiş, 12 yy.’dan beri Fransa’nın en önemli liman kentlerinden birisi olan, Biskay Körfezi kıyısında bulunan La Rochelle şehri. Tarihe tanıklık etmiş bu şehri gezdikten sonra, bir sonraki durağımız Cognac kasabası. Fransa’nın dünyaca ünlü yerel içeceğine ismini veren bu kasabada yapacağımız gezi esnasında yerel içeceğin tarihi ve süreciyle alakalı pekçok bilgiyi rehberimizden öğreniyor olacağız. Gezimizin ardından Bordeaux şehrine doğru yolculuğumuz devam ediyor. Varışımızın ardından panoramik Bordeaux şehir gezimizi gerçekleştiriyoruz. Güneybatı Fransa'da Garonne nehrinin denize kavuştuğu yerde bir liman kenti olarak kurulan Bordeaux, 8. yy’dan beri devam ettirdiği yerel üzüm suyu geleneği ile ün salmıştır. Günümüzde; dünyanın en iyi yerel üzüm içeceğinin birkaçını üreten ve en büyük üzüm bağı merkezi olarak ününü devam ettirmektedir. Şehir gezimize, Bordeaux'un en güzel mekânlarından biri olan Bourse Meydanı'yla başlıyoruz. Yeni saray için bir kraliyet meydanı olarak inşa edilmiştir. Burası ve etrafındaki diğer binalar ünlü Fransız mimar Ange-Jacques Gabriel tarafından tasarlanmıştır. Bourse meydanı gezimizin ardından Fransız Devrimi öncesine kadar ülkenin en büyük tiyatro salonu ünvanını korumuş olan Büyük Bordeaux Tiyatrosu, Sainte Catherine Sokağı ve Notre Dame Katedrali görülecek yerler arasındadır. Bordeaux'nun UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınarak koruma altına alınmış liman bölgesini ve eski sokaklarını geziyoruz. Gezimizin bitimiyle birlikte otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

5. Gün
Bordeaux - Toulouse

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından Toulouse şehrine doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından panoramik Toulouse gezisi gerçekleştiriyoruz. Kiremit renkli binalarıyla ünlü, Fransa’nın pembe şehri olarak ünlenen bu şehirde gerçekleştireceğimiz gezimiz esnasında; Capitole Meydanından yürüyerek şehrin enfes sokaklarını ve sivil mimari örneklerini keşfedeceğiz. Dünyanın en büyük Roman stilinde inşa edilmiş kapısı ile Saint Sernin Bazilikası, 14.yüzyıla ait güney bölgenin en güzel örneklerinden biri olan Jacobins Manastırı, Belediye Binası Capitole, 16.yüzyılda inşa edilmiş Dor, İyon ve Korent stillerinin en zarif örneklerinden olan Bernuy göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Carcassonne Gezisi gerçekleştirmek üzere yola çıkıyoruz. Bu gezimizde ilk durağımız Carcassone’da; Tarihi MÖ 100 yıllarına dayanan, birçok medeniyete ev sahipliği yapmasına rağmen iyi korunmuş bir dağ şehri olan bölgede yapacağımız gezimiz esnasında; Chateau Comtal, Chateau et Remparts de la cite de Carcassonne, Church of Saints Nazaire ve Celse göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimizin ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

6. Gün
Toulouse - Marsilya

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından Marsilya şehrine doğru yola çıkıyoruz fakat öncesinde Sanat, Tarih ve Doğa Harikaları: Provence Gezisi (Avignon & Arles) gerçekleştiriyoruz. İlk durağımız Avignon şehri. 1947 yılından bu yana her Temmuz ayında gerçekleştirilen Tiyatro Festivali (Festival d’Avignon), Orta Çağ’dan kalan şehir duvarı, Papalık Sarayı (Palais des Papes) ve UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan dünyaca ünlü Pont St. Bénézet Köprüsü (Pont d’Avignon) göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimizin bitimiyle birlikte son durağımız kasabasında yine Van Gogh ile karışılacağız. Hem en önemli resimlerinden birkaçını yaptığı (Yıldızlı Gece, Arles’da Langlois köprüsü ve şemsiyeli kadın…) hem de bir sinir krizi esnasında kulağını kestiği yerdir Arles. Yaklaşık 14 ay kaldığı bu şehirde Gauguin’i de misafir etmiştir. Ressamın “Yıldızlı Gece” tablosunu çizdiği yer dışında, roma döneminde yapılmış 25 bin kişilik anfitiyatrosu (panoramik), ve sevimli dar sokaklarını geziyoruz. Gezimizin ardından Marsilya’ya yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızın ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

7. Gün
Marsilya

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Harika Üçlü: St. Tropez & Cannes & Nice Gezisi için otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız St. Tropez. Cote d’Azur bölgesinin yaz döneminde yoğun şekilde ünlüler tarafından ziyaret edilen, “Ve Tanrı Kadını Yarattı” gibi birçok sayıda dünyaca ünlü film ile adını dünyaya duyuran, yaz sezonunda son derece varlıklı ve ünlü misafirleri ile bilinen bu şehirde gerçekleştireceğimiz gezi esnasında; dar sokakları ve muhteşem limanı sizi adeta büyüleyecek. Buradaki gezimizin ardından sonraki durağımız yıldızlar şehri Cannes. Film festivaliyle ünlü olan bu sahil şehrinde yapacağımız panoramik kısa gezi sırasında ünlü sahil yolu La Croisette, Festival Sarayı, Yıldızlar kaldırımı görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından sonraki durağımız dünyaca ünlü Nice şehri. Promenade des Anglais, Le Negresco, Place Massena ve Colline du Chateau görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

8. Gün
Marsilya - İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından panoramik Marsilya şehir gezisi için otelden ayrılıyoruz. M.Ö 6. yy.’da Anadolu’dan giden (Foça) Massilia kavmi tarafından kurulmuş olan bu şehir günümüzde önemli bir denizcilik ve balıkçılık şehri. Akdeniz çanağının en büyük limanlarından olan Marsilya’dan özellikle kuzey Afrika limanlarına yoğun bir trafik var. Burada Katedral, Doklar, Belediye Binası, Borsa Binası göreceğimiz tarihi yapılar. Bouillabaisse (balık ve deniz ürünleri ile yapılan bir çorba) ve Tapenade (Yeşil ve siyah zeytin, kapari ile yapılan ezme) ise boş zamanınız esnasında tadabileceğiniz yerel lezzetler. Gezimizin bitimiyle birlikte bir sonraki gezimiz Aix-en-Provence Gezisi için otelden ayrılıyoruz. Roma döneminden kalan su şebekesi ve çeşmeleri halen çalışan bu şehirde yapacağımız yürüyüş esnasında Rotonde çeşmesi, Pazar yeri, Albertas meydanı, Cours Mirabeau, Belediye meydanı ile St. Sauveur Aix-en-Provence katedrali göreceğimiz önemli yerler. Şehrin önemli bir sembolü de ressam Paul Cezanne. Bu şehirde doğan ünlü ressam ve burada yine önemli bir figür haline gelmiş olan Germinal romanının yazarı olan arkadaşı Emile Zola’nın gittiği kafeler ve restaurantlar durak noktalarımız. Gezimizin ardından Havalimanı’na transfer oluyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonuna geliyoruz.

Uçuş No: TK1368 (Türk Havayolları) - Kalkış: Marsilya - Tarih: 10 Haziran 2023 - Saat: 19:20 - Varış: Istanbul - Tarih: 10 Haziran 2023 - Saat: 23:30

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
 • Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) - Paris (CDG) / Marsilya (MRS) - İstanbul (IST) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 3 & 4 yıldızlı otellerde 7 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Alan-otel-alan transferleri
 • Panoramik Paris şehir gezisi
 • Panoramik Rennes şehir gezisi
 • Panoramik Bordeaux şehir gezisi
 • Panoramik Toulouse şehir gezisi
 • Panoramik Marsilya şehir gezisi
 • 85 Euro değerindeki Paris İkonları Gezisi dâhil
 • 35 Euro değerindeki St. Germain Gezisi dâhil
 • 100 Euro değerindeki Normandiya Gezisi dâhil
 • 60 Euro değerindeki Mont St. Michel ve St. Malo Gezisi dâhil
 • 70 Euro değerindeki La Rochelle & Cognac Gezisi dâhil
 • 70 Euro değerindeki Carcassonne Gezisi dâhil
 • 100 Euro değerindeki Sanat, Tarih ve Doğa Harikaları: Provence Gezisi (Nîmes & Avignon & Arles) dâhil
 • 80 Euro değerindeki Harika Üçlü: St. Tropez & Cannes & Nice Gezisi dâhil
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Otel ve turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Seyahat ve sağlık sigortası (65 yaş üzeri sürprim uygulanır)
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Vize ücreti, servis bedeli
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • İç hat bağlantı bileti
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Opsiyonel geziler/etkinlikler
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

Fiyat Bilgileri


TARİHOTELİki Kişilik Odada KişibaşıÜç Kişilik Odada KişibaşıTek Kişilik OdaÇocuk (02,00 - 11,99 Yaş)
03 Haziran 2023 | 10 Haziran 2023 3* & 4* Oteller Vb.
1.330,00 EUR
1.197,00 EUR
1.330,00 EUR
1.197,00 EUR
1.815,00 EUR
1.633,50 EUR
1.315,00 EUR
12 Ağustos 2023 | 19 Ağustos 2023 3* & 4* Oteller Vb.
1.386,00 EUR
1.247,40 EUR
1.386,00 EUR
1.247,40 EUR
1.871,00 EUR
1.683,90 EUR
1.371,00 EUR
11 Kasım 2023 | 18 Kasım 2023 3* & 4* Oteller Vb.
1.219,00 EUR
1.097,10 EUR
1.219,00 EUR
1.097,10 EUR
1.704,00 EUR
1.533,60 EUR
1.204,00 EUR

Genel Bilgiler


560 Euro Değerindeki Turlar Dahil !!

85 Euro değerindeki Paris İkonları Gezisi dâhil

35 Euro değerindeki St. Germain Gezisi dâhil

100 Euro değerindeki Normandiya Gezisi dâhil

60 Euro değerindeki Mont St. Michel ve St. Malo Gezisi dâhil

70 Euro değerindeki La Rochelle & Cognac Gezisi dâhil

70 Euro değerindeki Carcassonne Gezisi dâhil

60 Euro değerindeki Sanat, Tarih ve Doğa Harikaları: Provence Gezisi (Avignon & Arles) dâhil

- 80 Euro değerindeki Harika Üçlü: St. Tropez & Cannes & Nice Gezisi dâhil

KATILIM ŞARTI

Bu gezimiz, en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

VİZE

Umumi Pasaport  -   Vize gerekli                        

Yeşil Pasaport  -   Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu   -  Vize gerekli değil 

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir. 

Vize gereken destinasyonlarda, vize başvurusu için acentenizin tarafınıza ileteceği “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.

SAĞLIK

Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

UÇUŞ SÜRELERİ

İstanbul -  Paris   3 sa 45 dk

OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER

Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya Opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca Opsiyonel turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

KONAKLAMA

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. 

3 kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan ve fiyatlandırma bölümünde belirtilen yaş grubuna uyan tek (1) çocuk için geçerlidir. 

Tur programında dâhil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

SAAT DİLİMİ

Fransa Türkiye’den yaz saat diliminde 1, kış saat diliminde 2 saat geridedir.

Örneğin, yazın Türkiye’de saat 18:30 iken Almanya’da 17:30’dur.

KIYAFET ve GEREKLİ EŞYALAR

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

YEMEK KÜLTÜRÜ

Dünya mutfağının birçok seçkin örneklerini bulabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR

Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.  

Acente, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. 

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.