ÜYE OL
534
Papel
KAZAN
Kahvaltı Dahil

Kahvaltı Dahil

Süper Promo

Süper Promo

Sigorta Dahil

Sigorta Dahil

Kesin Kalkış

Kesin Kalkış

1 Kişilik Fiyat
497 EUR

2 Yetişkin Fiyatı
994 EUR
17.812 TL
Taksit Seçenekleri
Aktif Kampanyalar

Tur Programı


1. Gün
İstanbul - Amsterdam

Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde rehberinizle buluşma sonrası Türk Hava Yolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından, Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Amsterdam’a hareket. Varışımızın ardından karşılanma ve bizi bekleyen özel otobüsümüzle gerçekleştirilecek panoramik şehir turumuzda Merkez İstasyon, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zamanınızda Çiçek Pazarı ve Kırmızı Fener Sokağı görülebileceğiniz yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak Amsterdam Kanalları’nda (20 Euro) güzel bir gezi gerçekleştiriyoruz. Tur sonrasında otelimize transfer oluyoruz ve sonrasında serbest zaman.

Uçuş No: TK 1951 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 17 Kasım 2022 - Saat: 08:45 - Varış: Amsterdam - Tarih: 17 Kasım 2022 - Saat: 10:35
2. Gün
Amsterdam

Güne otelimizde alacağımız kahvaltı ile başladıktan sonra arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştireceğimiz Hollanda Harikaları Gezisi (100 Euro) (Rotterdam & Delft & Den Haag & Scheveningen) için hareket ediyoruz. Bu gezimiz için ilk önce Rotterdam’a hareket ediyoruz. Hollanda’nın ikinci büyük şehri ve Avrupa’nın en büyük limanı unvanlarının sahibi Rotterdam’da tarihi Hotel New York’un bulunduğu yarımadada vereceğimiz fotoğraf molası ile eski liman bölgesi, Euromast Kulesi, “Kuğu” lakaplı Erasmus köprüsü, Kırmızı köprüsü Willemsburg, “Asansör” lakaplı Koningshavenbrug göreceğimiz yerler arasındadır. Farklı mimarisiyle sizi büyüleyecek Rotterdam’ın özellikle Kübik Evlerini unutamayacaksınız. Ardından Delft’i ziyaret ediyoruz. XVI.yy.’da en zengin dönemini yaşamış olan ve son derece büyüleyici bu küçük kentte gerçekleştireceğimiz panoramik gezi sonrası Den Haag’a transfer oluyoruz. Hollanda Eyaleti’nde yer alan Hollanda Krallığı Devleti’nin idari başkenti bu modern şehirde Parlamento Binası ve Barış Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından gezimizin son durağı olan Scheveningen’e hareket ediyoruz. Hollandalıların tatil beldesi olan Scheveningen’de vereceğimiz molada Kuzey Denizi kıyısındaki ünlü sahil şeridini gördükten sonra Amsterdam’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün
Amsterdam

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştireceğimiz Hobbit Köyü & Kuzey Hollanda Gezisi (125 Euro) (Giethoorn & Breezanddijk - Enkhuizen) için hareket ediyoruz. İlk olarak Amsterdam’ın kuzeyine doğru yola çıkıyoruz. Adının anlamı “keçiboynuzu” olan ve tarihi XII. Yüzyıla kadar dayanan masalsı kasaba Giethoorn'da muhteşem bir geziye başlıyoruz. Burada gerçekleştireceğimiz tekne turu ile adeta masalsı evlerin arasından geçerken tarihin derinliklerinde kaybolacaksınız. Ardından kuzeye doğru yolculuğumuz devam ediyor. Breezanddijk-Afsluitdijk üzerinde fotoğraf molası veriyoruz. 35 km uzunluğundaki 1933 yılında inşası tamamlanan Kuzey Denizi ve Zeuiderzee Körfezini birbirinden ayırarak IJsselmeer Gölü’nün oluşmasını sağlayan bu noktada eşsiz fotoğraflar yakalama imkânı bulacaksınız. Ardından güneye doğru yolculuğumuza geçiyoruz. Bu güzergâh üzerinde tarihi çok eskilere dayanan bir liman şehri olan Enkhuizen şehir gezisi yapıyor ve burada kısa bir mola veriyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra Amsterdam’daki otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

4. Gün
Amsterdam - İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başlıyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştireceğimiz Marken & Volendam & Zaanse Schans & Zaandam Gezisi (90 Euro) için hareket ediyoruz. Marken kasabasında balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilirsiniz. Sonra şirin bir sahil kasabası olan Volendam’a hareket ediyoruz. “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli” şarkısına ilham veren eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ardından bir sonraki durağımız yel değirmenleri ile büyülü bir kasaba olan Zaanse Schans. Yel değirmenlerini görme ve fotoğraf çektirme fırsatına sahip olacağımız bu turun ardından gezimizin son noktası olan Zaandam’ı cazibe merkezi haline getiren Inntel Hotel’i görebileceğimiz kısa molamızın ardından havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

Uçuş No: TK 1954 (Türk Havayolları) - Kalkış: Amsterdam - Tarih: 20 Kasım 2022 - Saat: 18:35 - Varış: Istanbul - Tarih: 20 Kasım 2022 - Saat: 23:55

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) - Amsterdam (AMS) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 3 yıldız otelde 3 gece oda-kahvaltı konaklama
 • Alan-otel-alan transferleri
 • Panoramik Amsterdam şehir gezisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Otel ve turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Seyahat ve sağlık sigortası (65 yaş üzeri sürprim uygulanır)
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 • Vize ücreti, servis bedeli
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • İç hat bağlantı bileti
 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Opsiyonel geziler/etkinlikler
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Şoför tipleri 5-10 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

Fiyat Bilgileri


TARİHOTELİki Kişilik Odada KişibaşıÜç Kişilik Odada KişibaşıTek Kişilik OdaÇocuk (02,00 - 11,99 Yaş)
17 Kasım 2022 | 20 Kasım 2022 3* Oteller Vb. 497,00 EUR497,00 EUR697,00 EUR487,00 EUR
17 Kasım 2022 | 20 Kasım 2022 4**** The Nui Fender vb. 547,00 EUR547,00 EUR747,00 EUR537,00 EUR

Genel Bilgiler


AVANTAJLI ETKİNLİK PAKETİ: 335 Euro yerine 300 Euro

Amsterdam Kanallar Gezisi 20 Euro

Hollanda Harikaları Gezisi  (Rotterdam & Delft & Den Haag & Scheveningen) 100 Euro

Hobbit Köyü Giethoorn & Kuzey Hollanda Gezisi (Giethoorn & Breezanddijk - Enkhuizen) 125 Euro

Marken & Volendam & Zaanse Schans & Zaandam Gezisi 90 Euro

KATILIM ŞARTI

Bu gezimiz, en az 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur başlangıcının 20 gün öncesidir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

VİZE

Umumi Pasaport - Vize gerekli

Yeşil Pasaport - Vize gerekli değil

Hizmet Pasaportu - Vize gerekli değil

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

Vize gereken destinasyonlarda, vize başvurusu için acentenizin tarafınıza ileteceği “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

SAĞLIK Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

UÇUŞ SÜRELERİ

İstanbul - Amsterdam - 3 sa 20 dk

OPSİYONEL TURLAR & ETKİNLİKLER

Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya Opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca Opsiyonel turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

KONAKLAMA

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir.

3 kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan ve fiyatlandırma bölümünde belirtilen yaş grubuna uyan tek (1) çocuk için geçerlidir.

Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

PARA BİRİMİ

Avrupa para birimi Euro (EUR)’dur.

Yanınızda Euro (EUR) bulundurmanızda fayda vardır.

SAAT DİLİMİ

Hollanda Türkiye’den yaz saat diliminde 1, kış saat diliminde 2 saat geridedir.

Örneğin, yazın Türkiye’de saat 18:30 iken Almanya’da 17:30’dur.

TELEFON KULLANIMI

Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.

KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

YEMEK KÜLTÜRÜ

Dünya mutfağının bir çok seçkin örneklerini bulabilirsiniz.

ELEKTRİK

Elektrik prizleri Türkiye ile aynıdır.

ALIŞVERİŞ

Şehir merkezlerinde bulunan alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan küçük tezgahlardan alışveriş imkânı bulunmaktadır.

ÖNEMLİ NOTLAR

Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acente sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

Acente, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acente, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler

Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acente sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.