ÜYE OL
749
Papel
KAZAN
Yarım Pansiyon Konaklama

Yarım Pansiyon Konaklama

İstanbul Çıkışlı

İstanbul Çıkışlı

1 Kişilik Fiyat
3.747 TL

2 Yetişkin Fiyatı
7.495 TL
7.495 TL
7.890 TL
Taksit Seçenekleri
Aktif Kampanyalar

Tur Programı


1. Gün
İstanbul - Iğdır - Doğubayazıt - İshakpaşa Sarayı - Muradiye Şelalesi - Selçuklu Meydan Mezarlığı - Tatvan

İstanbul Havalimanı'ndan belirtilen uçuş ile Iğdır’a hareket ediyoruz. Uçağımız Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı'na iniyor ve burada bizi bekleyen aracımızla buluşup Doğubayazıt' a hareket ediyoruz. Birçok efsanenin baş kahramanı Ağrı Dağrdımcı olan İshakpaşı eteklerinde muhteşem manzaraların belleğimize kazınmasına yardımcı olan İshakpaşa Sarayı'nı rehberimiz eşliğinde adım adım geziyoruz. Külliye'de karşılaşacağımız taş işçiliğine hayran kalacaksınız. İshakpaşa Sarayı gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği için Ararat Restaurant’a ulaşıyoruz. Ardından Doğubayazıt – Çaldıran yolunu takip ederek Muradiye Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Burada verdiğimiz fotoğraf ve serbest zamanın ardından Erciş üzerinden Türklerin Anadolu'ya girişinin kapısı olan ve "Anadolu'nun tapusu" olarak bilinen Ahlat’a ulaşıyoruz. Dünya’daki tek sütunlu kümbet olan Emir Bayındır Kümbet’i ilk ziyaret noktamız olacak. Ardından Dünya’nın en büyük Türk - İslam Mezarlığı olarak bilinen UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası geçici listesinde yer alan Selçuklu Meydan Mezarlığı’ndaki 8 bin 200 mezar taşı ve üzerilerindeki kabartma ve oyma işlemeleri gözlemliyoruz. Çekeceğimiz fotoğrafların ardından otelimize doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği The Crater Tatvan Otel’de.

Uçuş No: TK2718 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 10 Haziran 2022 - Saat: 06:45 - Varış: Iğdır - Tarih: 10 Haziran 2022 - Saat: 08:45
2. Gün
Nemrut Krater Gölü - Akdamar Adası - Van Halıları

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi gerçekleştirip bavullarımızı otobüse teslim ediyor ve sonrasında otelin önünde hazır olan minibüslere binerek ‘’ Büyük İskenderin Cenneti’’ olarakta bilinen Nemrut Krater gölüne hareket ediyoruz. Ortalama 40 dakikalık yolculuk sonrası panaromik mola noktasına ulaşıyor, Van Gölü ile krater gölünü fotoğraflıyoruz. Sonrasında buhar bacalarını görüyor ve büyük göle ulaşıyoruz. Büyük göl aynı zamanda soğuk olan kısımdır, büyük gölde verdiğimiz fotoğraf molası sonrası ılık göle ulaşıyor burada verdiğimiz serbest zaman ve fotoğraf molası sonrasında minibüslere binerek otele geri dönüyoruz. Otele ulaştıktan sonra otobüsümüze binerek Gevaş’a doğru hareket ediyoruz. Gevaş’a ulaştığımızda ilk olarak öğle yemeğimizi almak üzere Grand Deniz Restaurant’a gidiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından restaurantın iskelesinden teknemize binerek Akdamar Adasına hareket ediyoruz. Tekne ile yaklaşık 30 dakika sürecek bir yolculuğun ardından Akdamar Adası'na ulaşıp, muhteşem taş işçiliği örneklerini gözlemleyebileceğimiz Akdamar Kilisesi'ni geziyor ve rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Van'ın en önemli turizm noktası olan Akdamar Adası'nda geçirecek olduğumuz keyifli vakitlerin ardından Van Merkez’e hareket ediyoruz. Van deyince akla gelen bir diğer değer el dokuması halılardır. El sanatlarımızın güzide örneklerini gözlemledikten sonra konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Elite World Van Otel’de.

3. Gün
Çavuştepe - Van Kedisi Evi - Van Kalesi - İstanbul

Sabah otelimizden çıkış işlemlerimizi gerçekleştirip otelden ayrılıyor ve Meşhur Van Kahvaltısı'nı tatmak üzere restaurantımıza hareket ediyoruz. Kahvaltımızın ardından Urartu Krallığı'nın izlerini günümüze taşıyan Çavuştepe Kalesi son günümüzün ilk durağı olacak. Andezit taş bloklar üzerine işlenmiş yazıtları ve diğer arkeolojik alanları rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Ardından Van’ın simgesi olan Van Kedilerini görmek üzere Van 100. Yıl Üniversitesi içerisinde yer alan Van Kedisi Evi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Kedi evi gezimin ardından öğle yemeği için restauranta gidiyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Van’a has Savat işçiliğini görebileceğimiz Arubani Bedesteni’ne ulaşıyoruz. Savat işçiliği hakkında aldığımız bilgi sonrası ana kaya üzerine inşa edilmiş Van Kalesi’ne ulaşıyoruz. Tuşpa adıyla Urartu Başkentliği yapmış olan kale gezimizin ardından Van Ferit Melen Havalimanı'na ulaşıyoruz. Belirtilen uçuş ile İstanbul Havalimanı'na uçuyor ve siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.

Uçuş No: TK2751 (Türk Havayolları) - Kalkış: Van - Tarih: 12 Haziran 2022 - Saat: 18:45 - Varış: Istanbul - Tarih: 12 Haziran 2022 - Saat: 20:55

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
  • 1 Gece The Crater Hotel Tatvan, 1 Gece Elite World Van Otel'de Yarım Pansiyon Konaklama
  • Türk Hava Yolları ile Gidiş - Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
  • Profesyonel Turist Rehberi eşliğinde Çevre Gezileri
  • Lüks Otobüs ile Ulaşım
  • Akdamar Adası Tekne Ulaşımı Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  • Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
  • Öğle Yemekleri Yemeklerde alınacak olan ekstra içecekler
  • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
  • Tüm Özel Harcamalar

Fiyat Bilgileri


TARİHOTELİki Kişilik Odada KişibaşıÜç Kişilik Odada KişibaşıTek Kişilik OdaÇocuk (02,00 - 11,99 Yaş)
10 Haziran 2022 | 12 Haziran 20224&5 Yıldızlı Oteller
3.945,00 TL
3.747,75 TL
3.945,00 TL
3.747,75 TL
4.290,00 TL
4.075,50 TL
-
17 Haziran 2022 | 19 Haziran 20224&5 Yıldızlı Oteller
3.645,00 TL
3.462,75 TL
3.645,00 TL
3.462,75 TL
3.985,00 TL
3.785,75 TL
-
24 Haziran 2022 | 26 Haziran 20224&5 Yıldızlı Oteller
3.660,00 TL
3.477,00 TL
3.660,00 TL
3.477,00 TL
4.200,00 TL
3.990,00 TL
-

Genel Bilgiler


Genel Şartlar

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Turumuz minimum 20 katılımcı olması durumunda gerçekleşecektir. Ulaşım araçlarımızın türü, gerçekleşecek olan katılımcı sayısına göre Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Turlarımızda kademeli fiyat bulunmaktadır. Acente öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmemektedir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 2 gece 3  gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında acente sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır. Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirlenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır. Tur programlarımız, 6502 no’lu tüketici kanuna uygun olarak hazırlanmıştır. Güncel sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.