Yurtdışı Turlar

0 Filtre Seçildi
Promosyon Tipi
Tur Bölgeleri

YURT DIŞI TURLAR

Her insanın en büyük hayallerinden biridir dünyayı gezmek. Farklı kültürleri tanımak, yeni insanlar ile tanışmak ve bu insanların yaşayışlarını bizzat gidip o ülkeler de tatmak..  Bu ülkelerde yaşayan insanlar hakkında anı biriktirmek, inanılmaz mimari yapıların önünde fotoğraf çektirmek, yaşamın tüm stresinden uzaklaşacağınız tropikal masmavi denizlerde yüzmek ve yepyeni lezzetler tadıp bunları evinizde denemek; aslında bunlar dünyayı gezme merakımızın temelinde yatan bazı tutku ve isteklerimizdir.Bunun sınırı Dünya ile sınırlandırmış olsa bile yurt dışı turlar deyince aklımıza kendi ülkemiz dışındaki tüm ülkeler gelir. Her coğrafyanın gezi için farklı deneyimler barındırdığını bilmek gerekir. Bunun için yurt dışı turlar  planlanırken tam olarak ne istediğimizi iyi bilmek gerekir.Planlarınız doğrultusunda ülkenize komşu olan yakın ülkelere günübirlik yurtdışı turlar da gerçekleştirebilirsiniz. Ülkenize kilometrelerce uzaklıktaki ücra bir ülkeyi de seçebilirsiniz.

Gitmeklazım.com yurtdışı turları ile isterseniz Kenya’da Masai köyünü ziyaret ederek Masai yerli halkının yaşamına tanıklık edebilir; isterseniz Finlandiya’da kendi  Husky köpekleri takımınız ile kızaklarının sürüşünün tadını çıkartabilirsiniz ve isterseniz  Güney Afrika’da Big Five olarak tanımlanan aslan, leopar, fil, buffalo ve hippolari ayrıca 350 kuş türü, 65 sürüngen ve yüzlerce değişik hayvan çeşidini görme imkanı yakalayabilirsiniz. 

Bunun için yapmanız gereken size en uygun yurt dışı turlarını seçip, sizin için tüm ayrıntılarını düşündüğümüz yurtdışı turlar sayfamızı inceleyebilirsiniz… 

VİZESİZ YURT DIŞI TURLAR

Bir yurt dışı tur planlanırken ilk gerekli olacak şeylerden biri de pasaporttur.  Pasaportunuz da olmadan görebileceğimiz ülkeler vardır fakat bunlar çok sınırlı kalmaktadır. Pasaportumuzu aldık peki ya vize; bazı ülkelerin Türk vatandaşlarından vize istediği gibi, vize istemeyende birçok görülmeye değer ülke vardır. Vizesiz yurt dışı turların başında hem yakın olması hem de ucuz  yurt dışı turlar olması sebebi ile bize yakın olan ülkeler gelir. Örnek olarak Balkanlar; Arnavutluk, Makendonya, Bosna Hersek gibi…

Bunun dışında dünyanın uzak noktalarında da vizesiz yurt dışı turlar mevcuttur. Latin Amerika ülkeleri; Kolombiya, Peru, Brezilya, Arjantin…

Ayrıca Asya kıtasında büyüleyici doğası ve kültürü ile birçok ülke vize istememektedir. Tayland, Japonya, Endonezya, Özbekistan…

Vize işlemler hem prosedür açısından, hem de bütçe açısında bazen zorlayıcı olabilir. Bu yüzden gitmeklazim.com un sizin için tasarladığı vizesiz yurt dışı turlar sayfasını inceleyebilirsiniz. 

UCUZ YURT DIŞI TURLAR

Türk vatandaşları için yurt dışı turları planlaması yapılırken en zorlayıcı maddelerden birİde bütçe konusudur. Bu konuda sizin için işinizi kolaylaştıracak en uygun yurt dışı turları tasarlamayı unutmadık.

Bu konuda uçuş kısmında sizi rahatlatacak Türkiye’nin büyük metropollerinden çıkışlı yurt dışı turlar sunduk. Ulaşım koşullarınızı kolaylaştıracak İstanbul çıkışlı yurt dışı turları, İzmir çıkışlı yurt dışı turları ve Ankara çıkışlı yurt dışı turları; sitemizi ziyaret ederek kolayca ulaşabilirsiniz. Örnek olarak  Benelux & Fransa & Almanya turu ile Avrupa’nın en önemli noktalarını yaşadığınız şehrinizdeki  evinizden çıkıp gezebilirsiniz.

Bunun dışında Avrupa’nın farklı noktalarına Adana çıkışlı yurtdışı turlar, ve Antalya çıkışlı yurt dışı turlar mevcuttur. Bunların arasından size en uygun yurt dışı turlarını seçebilirsiniz.

Ayrıca bunların arasında yakın destinasyonlar için günü birlik yurt dışı turlarını da seçebilirsiniz.

İş temponuzun yoğunluğundan uzaklaşmak için hafta sonları için mini tatil kaçamakları; 2 günlük yurt dışı turlar seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Bunun dışında yıllık tatil zamanlarınız belli ise erken rezervasyon yurt dışı turlar sayfamızı ziyaret ederek, rezervasyonunu erkenden yaparak hem bütçe olarak avantaj sağlayıp, hem de tatil hayalleriniz ile motive olabilirsiniz…. 

YURT DIŞI TUR FİYATLARI

Yurt dışı tur fiyatları gidilecek ülke, zaman, turun dahil hizmetleri gibi birçok değişkene göre farklı fiyatlarda olabilir. Çoğu insan tatil planlarını ülkemizde tatil sürelerinin uzun olduğu Kurban Bayramı yurt dışı turları, Sömestre dönemi yurtdışı turları gibi nispeten uzun tatil sürelerinin olduğu dönemleri düşünürler.  Tabi bu dönemlerde yurt dışı tur fiyatları nispeten yüksek olabilir. Bunun için erken rezervasyonlu yurt dışı turları tercih edebilirsiniz.

Bunun dışında da sizin için özel olarak oluştuğumuz opsiyonel  tur  paketlerini seçerek fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca kimi gezginler ise tatil planlarında hiçbir ayrıntıyı düşünmek istemez. Bunların baştan planlanması ve tüm detayların tur programı içerisinde olmasını isterler. Sizin içinde gezinizin tadını sonuna kadar çıkarabileceğiniz herşey dahil yurt dışı turları planlamayı unutmadık. Bu programlarımızda, gideceğiniz ülkede yapılacak turlar, müze gibi ekstra  sayılabilecek bedeller ve yemekleri  tur programına dahil ederek, yurt dışı turlarımdan alacağınız hazzı en yüksek seviyeye çıkarmaya çalıştık.

YURT DIŞI TUR FIRSATLARI

Sitemizde sizin için dönemsel olarak yurt dışı tur fırsatlarımız da bulunmaktadır. Bu fırsatları gitmeklazim.com sitemizden takip edebileceğiniz gibi yurt dışı tur fırsatlarımızı ,  sosyal medya hesaplarımızdan veya sitemize girerek e-bülten e kaydolarak yakında takip edebilirsiniz.

Diğer taraftan gitmeklazim.com un size özel fırsatların sunulduğu ‘papel ‘  kazanabileceğiniz bir sistemimizde mevcuttur.

Papel; gitmeklazim.com‘un seyahat ödül programıdır. 1 PAPEL = 1 TL olarak hesaplanır.

Gitmeklazım’da yaptığın her rezervasyondan yüzlerce Papel kazanabilir, kazandığın papelleri yeni rezervasyonlarında kullanabilirsiniz. Üstelik kampanyaları takip ederseniz, Papelinizi  katlayarak da kullanabilirsiniz.

Detaylar için https://gitmeklazim/papel-nedir 

YURT DIŞI TURLARI İLE NERELERİ GÖREBİLİRİM?

Yurt dışı turlarımızı tasarlarken öncelikle herkesin görmek istediği, destinasyonlara özgü önemli yerleri planladık. Herkes yurt dışı turlarını ile nereleri göreceğimiz  ilk olarak merak ettikleri noktalardan biridir.

Bu konu sizin için sıkı çalışmalar yaparak öncelikle gideceğiniz bölgelerin kesinlikle görülmesi gereken yerleri programlarımıza dahil ettik. Dünyanın dört bir köşesinden, 100 den fazla ülkede sizin için görülmesi gereken en önemleri yerleri tur programlarımıza dahil etmeye çalıştık. Daha fazla açacak olursak;  UNESCO dünya mirasları listesinde yer alan yerleri, o ülke için önemli yere sahip mimari yapıları, kültürel hatıraları, muhteşem doğa manzaralarını, Dünya’nın 7 Harikasını, dünyaca ünlü festivallerinden bazılarını programlarımıza dahil ettik.

Meksika’nın Dünyaca Ünlü Festivali ‘Ölüler Günü Festivali’; Ölüler günü Unesco tarafından Manevi Dünya Mirası olarak tanınmış, Meksika’nın en ünlü kutlamalarından biridir. Bu festivalde aileler, ölülerinin hayatlarını onurlandırmak ve onların ruhlarını dünyaya geri getirmek amacıyla bir araya gelirler ve kaybettikleri akrabalarına yiyecekler sunarak ve mezarlarını süsleyerek müzikler eşliğinde onları anmaktadırlar.  Bunu yaparken de “Catrina" kostümleri adı verilen birbirinden ilginç kıyafetler giymektedirler.

Bazı şehirlerin dünyaca ünlü filmler ile özleşmiş yerlerini görmeniz için çalışmalar yaptık. Örnek olarak; BÜYÜK FAS VE SAHRA ÇÖLÜ turumuzda, UNESCO’nun Dünya Koruma Mirası Listesi’nde bulunan Aid Ben Haddu köyünü keşfedeceğiz. Çölde Çay, Babil, Gladyatör, Arabistanlı Lawrence gibi filmlere mekan olmuş, bin yıllık geçmişi ile dünyanın et etkileyici yerleşimlerinden birisi olan bu köy ziyaretimizin ardından Atlas Corporation Film stüdyolarına gireceğiz. Asteriks, Spy Game, Babel, the Physician, Kleopatra, Atlantis, Alexandre, Prince of Persia, Kingdom of Heaven, Game of Thrones vb. filmlerin doğaya terk edilmiş dekorları bizleri şaşırtacak.

Bunun yanı sıra size bölge hakkında unutulmaz deneyimler sunacak, ülke hakkında aklınızdan çıkmayacak sıradışı küçük süprizler de eklemeye çalıştık.